Kale Çelik Kapı İş Başvurusu

Kale Çelik Kapı, yıllardır Kale markası adı altında kalitesinden ödün vermemiş ve inandığı bu yolda başarılı bir ticaret grafiği sergileyen öncü bir kuruluştur. Çeyrek asır’dır varlığı ile insanların yaşamlarını güvenle sağlayan Kale Çelik Kapı kalitesinden taviz vermeden kendini sürekli geliştiren altyapısı ile güvenin adresi olmuştur. Sürekli çelik kapı üzerine yapmış olduğu yatırımlar ile hem ulusal hem de uluslar arası pazarda adının marka değerini yükseltmiş ve büyük söz sahibi olmuştur. İlk günkü heyecan ve kalite ile aralıksız olarak üretimlerine devam etmekte olan Kale Çelik Kapı, alanında uzman kadrosu ve mühendisleri tarafından altyapının daha da güçlenmesi için sürekli projeler üzerinde çalışmalarına devam etmektedirler.

Sürekli gelişen teknolojiye ayak uyduran ve bu doğrultuda hem kendini hem de projelerini geliştirerek yapmış oldukları makine parkı sayesinde ülke genelinde bir ilke imza atmıştır. 10.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu olan Kale Çelik Kapı markası, 150 çalışanı ile birlikte yıllık kapı üretiminde 50.000’den fazla üretim yaparak bu kapasitesini daha da yükseltmek için sürekli işleyiş içerisinde yoluna devam etmektedir. Ülke’de kalitenin ve güvenliğin markası haline gelmiş olan Kale Çelik Kapı müşterilerine kusursuz ve sorunsuz bir şekilde üretimini yapmış oldukları kapıların tedarik sürecini de sıkıntısız bir şekilde gerçekleştirmekte. Geniş üretim yelpazesine sahip olan şirket çelik kapı dışında çelik kasa, yangın kapısı ve şaft kapağı gibi tüketicinin güvenliğini sağlayan ürünlerinde üretimini başarılı bir şekilde bünyesinde devam ettirmektedir.

Kale Çelik Kapı İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Caddesi Başaklı Sokak No: 24 Güngören İSTANBUL

Kale Çelik Kapı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kale Çelik Kapı firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kale Çelik Kapı insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ