Kalde Klima İş Başvurusu

Kalde Klima 1977 yılında İstanbul’da kurulmuş ve klimalar için pirinç parça üretimi ile faaliyetleri başlamıştır. Çok fazla geçmeden kurulduğu yıldan kısa bir sonra büyük bir gelişme sağlayarak ürettiği ürünler kalitesini ve işletme anlayışını ön plana çıkarmak için büyük girişimlerde bulunarak Türkiye’nin büyük sanayi kuruluşları için parça üretimi yapmaya başlamış ve başarılı bir grafik çizmiştir. Üretimine verdiği önem ve hassasiyetten dolayı alanında köklü bir firma olmuş ve müşterileri tarafından yoğun taleple ilgi odağı haline gelmiştir.

Göstermiş olduğu üstün başarı performansı ile 1990 senesinden sonra metal imalat alanında da deneyimi ortaya koymuş ve bu alanda yüksek üretim hacminin yanı sıra yapmış olduğu ihracatları ile dünya sanayi kuruluşları listesinde yer almıştır. Ülkemizin gururu olarak tüm dünya’da faaliyetlerini başarılı bir şekilde gösteren Kalde Klima, yoğun taleplerin değerlendirilmesi üzerine 2002 yılında ihracat departmanına özel merkezi alan kurmuştur. Ayrıca aynı sene içerisinde PP tipi boru ve ek parça üretimlerini de gerçekleştiren Kalde Klima, 2006’da ise, boru üretimi için alınan talep ve siparişler doğrultusunda daha geniş çalışma alanı için boru üretimi üzerine fabrika açılışını gerçekleştirdi. Üstün başarıları sayesinde adının marka değerini yükselten Kalde Klima, 2007 yılında ise Türkiye’nin en büyük ve en güçlü ihracatçılar listesi arasında 199. Sıraya yerleşti.

2013 senesine kadar göstermiş olduğu üstün başarıların doğrultusunda birçok ürün yelpazesinin üretimi gerçekleştirmiş ve aynı sene içerisinde son açılış faaliyeti olan Panel radyatör üretimine başlayarak inandığı bu yolda emin adımlar ile yürümeye devam etmiştir.

Kalde Klima İletişim Bilgileri
Adres; Adnan Kahveci Mah. Büyükdere Cad. Şirin San. Sitesi No: 20 Beylikdüzü İstanbul

Kalde Klima Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kalde Klima firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kalde Klima insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ