Kalafatlar İş Başvurusu

Kalafatlar Tanzim Satış Mağazaları, Kalafat kardeşler tarafından 1998 yılında Ordu’da kurulmuş olup, yıllarca aynı kalite ve özveri içerisinde işleyişlerine günümüz imkanları ile çıtasını daha da yükselterek devam etmişlerdir. Marketçilik sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübe ile 18 yıla aşkındır faaliyet göstermekte olan Kalafatlar Tanzim Satış Mağazaları, gün geçtikçe kendilerini yenileyerek daha kaliteli bir işleyiş içerisinde devam etmektedirler. İkinci şubelerini aynı yıl içerisinde faaliyet koyan Kalafatlar, aradan 2 sene geçmeden 3. Şubelerini de aktif ederek satışlarına son hız devam etmiş ve 2004 senesinde de 4. Şubelerini faaliyete sokarak halkın ucuz ve kaliteli ürünleri tedarik etmesini sağlamıştır.

Kalafatlar Tanzim Satış Mağazaları LTD. ŞTİ, mağazalarında bulunan geniş ürün yelpazesi ile daima ordu halkının ihtiyaçları doğrultusunda ekonomik ve kaliteli ürünleri sergileyerek insanlar içerisinde büyük bir marka değerine sahip olmuştur. Şirket bünyesinde planlanan ve düzenlemesi yapılan kampanyalar ile günü birlikte olarak Ordu halkının daha ekonomik ürün tedarik işlerini sağlamış ve bu yürüdüğü yolda Ordu halkı tarafından ilgi görerek tercih sebebi haline gelmiştir. Bu sayede Ordu’da bir ilki gerçekleştirmiş olan Kalafatlar, sürekli kendilerini geliştirmiş ve ürün yelpazesini bu doğrultuda fazlalaştırmıştır. Güler yüzlü personeli ile daima müşteri memnuniyetini en önde tutan Kalafatlar, Marketçilik sektöründe bölge içerisinde yer alan şubeleri sayesinde büyüyerek yeni projelerini geliştirip tekrar Ordu halkı için faydalı faaliyetler göstermek için sürekli çalışmaktadır.

Kalafatlar İletişim Bilgileri
Adres; Talatpaşa Mahallesi, Kuşhane Sokak, No: 11 / 8 Kağıthane, İstanbul

Kalafatlar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kalafatlar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kalafatlar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. KAZIM dedi ki:

    ben kazım topal ankara mamak, acil manav işinde çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ