Kahve Dünyası İş Başvurusu

Kahve Dünyası, ilk olarak faaliyetlerine 2004 yılında İstanbul’un Eminönü bölgesinde açmış olduğu mağazası ile başlamış ve günümüzde birçok il ve ilçelerde şubeleri bulunan, kısa sürede yüksek prestij sağlayan bir marka değerine sahip olmaktadır. Enfes tatları ile müşteriler tarafından sürekli tercih edilmekte olan Kahve Dünyası, aynı zaman’da güler yüzlü personelleri, müşteri odaklı hizmet, Türk misafirperverliğini yansıtan müşteri yaklaşımı ve masaya kültürel zenginliğimizin temelleri doğrultusunda yapmış oldukları yaklaşım ile oldukça ilgi görmüş ve her zaman tercih edilmiştir. Kısa süre içerisinde tek reklamı olan lezzetleri ile kulaktan kulağa giden fısıltılar eşliğinde büyüyen ve günümüzde büyük bir marka haline gelmiş Kahve Dünyası hizmetlerine son sürat devam etmektedir.

Günümüzde Türkiye’nin birçok yerinde hizmet vermesi ve adının marka değeri kazanması kendilerini oldukça memnun etmiş ki, bugün ülke genelinde toplam’da 130 satış noktasına sahip bir kuruluş olarak daha da büyümek adına sürekli projeler içerisinde kendini bulmakta. Kurulduğu 2004 senesinden bu yana sürekli kendini büyüme evresinde bulunduran ve hijyenik ortamlarda insanlara yiyecek ve içecek olarak yapmış olduğu servislerle müşterilerinin memnuniyetini kaybetmemiş ve sürekli müşterilerine güler yüzlü hizmetlerine devam etmiştir. 3 ana kategoride hizmet veren Kahve Dünyası ilerleyen zamanlarda yeni projeleri ile gündeme geleceği kesin gözüyle bakılmakta.

Kahve Dünyası mağazalarında çikolata, kahve, unlu mamul çeşitleri ve dondurma gibi envanterler direkt olarak üreticiden tüketiciye mantığıyla işlemektedir.

Kahve Dünyası İletişim Bilgileri
Adres; Ömer Avni Mahallesi İnebolu Sokak Ekemen Han No:1 Kat:1 Kabataş / İstanbul

Kahve Dünyası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kahve Dünyası firmasında kariyer yapabilirsiniz. Kahve Dünyası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ