Kafkas Üniversitesi İş Başvurusu

Kafkas Üniversitesi, 3837 sayılı yasa kanunu gereğince 11 Temmuz 1992 yılında kurucu rektörün atanması ile birlikte eğitim hayatına başlamıştır. Üniversite’nin kuruluş yıllarına tekabül eden Atatürk Üniversitesinin bir fakültesi ve tek programlı meslek yüksek okulunun devri ile 40 öğretim elemanı ve 245 öğrenciyle eğitimlerine başlamış ve günümüzün sayılı üniversitelerinden biri olarak hizmetlerine devam etmiştir. Günümüz Türkiye’sinde hızla büyüyen ve kendini geliştiren bir üniversite olarak, öğrencilerinin eğitimleri ve sosyal olanaklarının yüksek tutulması adına sürekli çalışmalar ve projeler içerisinde yoluna devam eden bir üniversitedir.

Başarılı ve profesyonel bir eğitimci üniversite yolunda son sürat devam eden Kafkas Üniversitesi, 10 Fakülte, 8 Kampüs, 3 Yüksekokul, 6 Mesleki Yüksekokulu, 1 Devlet Konservatuarı, 3 Enstitü ve 17 adet Araştırma Merkezi bulunan toplam’da 40 akademik birime, 854 öğretmen ve 20.000’in üzerinde öğrenci bulunmaktadır. Türkiye’nin yüksek prestijli üniversitelerinden biri olarak eğitim hizmetlerini sürdürmektedir.

Her sene üniversite kaydını yapmak üzere, çoğunluğu dışarı bölgeden gelmekte olan 4.500’ün üzerinde yeni öğrenci kaydı yapılmaktadır. Türkiye ve dünya geneli bilgi ve birikimlerine sahip, tüm öğrencilere eşit miktarda eğitici akademisyenlerin başında durduğu ve eğitim konusunda hiçbir sıkıntının çıkmadığı disiplinli ve prensip sahibi bir üniversitedir. Faaliyetlerini tamamen Anayasal çerçevede sürdürmekte olan üniversite, aynı zaman’da Yükseköğretim Yasasının temel ilkelerine sadık bir şekilde eğitim hizmetlerini son sürat devam ettirmektedir. Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda verilen eğitim üzerine öğrencilerin sürekli memnun olduğu ve hiçbir sorunun yaşanmadığı nadir üniversitelerden birisidir.

Kafkas Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü KARS

Kafkas Üniversitesi Kariyer Olanakları
Üniversite insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kafkas Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Kafkas Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ