Kaçkar Devlet Hastanesi İş Başvurusu

2009 yılında yapımına başlanan ve 2011 yılında hasta kabulüne başlayan Kaçkar Devlet hastanesi 150 yataklı olup Rize de faaliyet gösteren kamu hastanelerinden birisidir. Bir bölge hastanesi olarak, Hemşin, Fındıklı, Pazar ve Ardeşen halkıda tedavi olmak için bu hastanesin kapısını çalmaktadır. 5 yıldan bu yana on binlerce hastayı tedavi eden Kaçkar devlet Hastanesi, bünyesinde onlarca doktor ve hemşire, sağlık teknisyeni ve güvenlikçi, idari ve ofis personeli, laboratuvar ve evde bakım personeli bulundurarak kaliteli güvenli ve kesintisiz bir sağlık merkezi görevini üstlenmektedir. Başhekim İsmail Hakkı Yenilmez tarafından yürütülen poliklinik hizmetlerinde hastaların özellikle acil müdahaleleri için hızlı bir birim kurulması örnek olmaktadır.

Kaçkar devlet hastanesinde, temizlik, güvenlik, ofis ve alt kademe işler için istihdam edilen personeller taşeron şirketler kapsamında çalıştırılmaktadır. Tüm maaş ve özlük haklarını taşeron şirketlerden alan kişiler hastanesin gerekli işlerini sürdürmek adına koordine noktasında hastane yönetimine bağlıdır. Başvuruları bu taşeron şirketler üzerinden yaparak Kaçkar Devlet Hastanesinde istihdam edilmeniz mümkündür. Rize’nin en yeni ve modern hastanesi olan Kaçkar’da özellikle çok fazla sayıda diş hekimi çalışmaktadır. Bu yönü ile doğu Karadeniz için bir fırsat olan bu hastanede diş hekimi laboratuvarında çalışacak çok sayıda personel teknisyen istihdamı yapılmaktadır.

Kaçkar Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Hamidiye Mücavir Kaçkar Sokak No:27 53300 Pazar / RİZE

Kaçkar Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Kaçkar Devlet Hastanesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Kaçkar Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ