Juss İş Başvurusu

Gıda sektörü günden güne gelişmekte olan bir sektördür. Bu sektör sayesinde birçok kurum, kuruluş ve işletme ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Marketler, bakkallar, süpermarketler ve hipermarketler genel olarak gıda sektörü üzerine kurulmuşlardır. Sadece bu alanlarda değil hayatımızın birçok alanında gıda sektörü ile ilgili konulara denk gelmekteyiz. Gıda sektörünün bu denli geniş bir sektör olduğunu düşündüğümüz zaman diğer alanlarla olan ilişkilerini de görebilmekteyiz. Gıda sektörü eğitim alanı, ticaret alanı gibi birçok alanla iç içe geçmiş durumdadır. Çünkü gıda sektöründe çalışması için insanların belirli bir eğitimden geçmesi gerekmektedir. Bu işin eğitimini alan kişiler gıda sektörü içerisinde çalışabilirler. Çeşitli restoranlarda aşçılık yapabilir ya da servis hizmeti sunabilirler. Tüm bunları yapabilmek için de eğitim aldıklarına dair bir belgeleri olması gerekmektedir. Gıda sektörünün eğitim sektörü ile olan ilişkisi bu şekildedir. Bunun dışında gıda sektörü ticaret sektörü ile de sıkı bir ilişki içerisindedir. Hazırlanan gıdaların satışa sunulması konusunda ticaret sektörü devreye girmektedir. Ticaret sektörü ile işbirliği içerisinde olan ve aynı zamanda gıda sektörü içerisinde yer alan içecek sanayisi için de bu durumlar geçerlidir. Yazımızın devamında meyve suyu üretimi yapan bir marka olan Juss’dan bahsedeceğiz.

Juss içecek markaları içerisinde yer alan ve oldukça başarılı olan bir markadır
Özellikle meyve suyu üretiminde adı çok fazla duyulmuştur. Juss markasının en bilinen özelliği meyve sularını doğal bir şekilde yapıyor olmasıdır. Bu durum içecek sektörü için oldukça önemlidir. Çünkü meyvesuyu tüketiminin en fazla yapıldığı yaş grubu ilkokul çocuklarının içerisinde bulunduğu yaş grubudur. Bu yaştaki çocuklar katkı maddelerinden çok kolay etkilenebilmekte ve çeşitli sağlık sorunları yaşayabilmektedir. Bu durumu önlemek için de doğal içerikli ve katkı maddesinin olmadığı meyve suları tüketmeleri gerekmektedir. Juss markasının üretimini yaptığı meyve suları ve diğer içeceklerde böyle bir problem yaşanmamaktadır. Juss markasının kariyer olanakları ve faaliyetleri de oldukça gelişmiştir. Kariyer olanaklarına baktığımız zaman birçok kişinin başarılarını göstererek yükseldiğini söyleyebiliriz. Juss markasının fabrikası içerisinde çalışan elemanları yükselmek istedikleri zaman başarılarını daha ön plana çıkarmaya çalışmaktadır. Ayrıca Juss markası eğitime de önem veren bir marka olduğu için çalışanlarının eğitimini göz önünde bulundurmaktadır. Böylece daha bilgili ve tecrübeli elemanlar ile çalışmaktadır. Günümüzde içecek sektöründe oldukça bilinen faaliyetlere imza atan Juss markası günden güne büyümekte ve gelişmektedir. Siz de Juss markası ile ilgili daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız Juss’un resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Juss İletişim Bilgileri
Adres; Turgut Özal Bulvarı No: 31 Sarıçam / ADANA

Juss Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Juss firmasında kariyer yapabilirsiniz. Juss insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ