JTI İş Başvurusu

Dünya üzerinde 100 ülkede hizmet veren JTI firması dünyanın farklı yerlerindeki insanlar tarafından tercih edilmektedir. Özellikle aromatik içimi, özel tadı ile memnun kalınan bir ürün olan şark tipi tütün de JTI tarafından üretilmektedir. Yazımızın devamında JTI tütün ürünlerinden ve JTI firmasının faaliyetlerinden, kariyer olanaklarından bahsedeceğiz.

JTI tütün konusunda gelişmiş bir işletmedir. Bu nedenle kariyer olanakları da oldukça gelişmiştir ve iyi bir durumdadır. JTI firmasının en bilinen özelliği çalışanlarına yatırım yapmasıdır. Bu sayede birçok çalışan JTI firmasına verdiği emeğin karşılığını fazlası ile almaktadır. JTI bu tutumu nedeni ile 2004 senesinde IIP Sertifikası adı verilen İnsana Yatırım Yapan Şirket Sertifikası’nı almıştır. Bunun dışında son üç yıl içerisinde yine bu sertifikanın altın, gümüş ve bronz şekilleri ile ödüllendirilmiştir. JTI gibi büyük bir firma için bu ödüllerin değeri de oldukça büyüktür. Çünkü IIP sertifikası ülkemizde 35.000 şirket arasından sadece 126 tanesine verilmiştir. JTI gösterdiği üstün başarılar sebebi ile bu ödüllere layık görülmüştür. Ödülleri aldıktan sonra da firmanın başarısı devam etmiştir. Hatta ödülleri aldıktan sonra daha fazla başarı için hırslanan birçok çalışan olması firmanın başarısını da olumlu yönde etkilemiştir. Günümüzde en bilinen tütün şirketlerinden birisi olan JTI’nın bu denli büyümesinin sebebi de başarı için emek veren birçok elemanının olmasıdır. Ayrıca JTI çalışanlarına da birçok imkan sunmaktadır. Çalışanları için sunduğu iyi koşullar ve imkanlar nedeni ile JTI firması 2015 ve 2016 senelerinde Top Employers Türkiye ödülüne layık görülmüştür. Bunun dışında birçok ülkede bulunması da JTI’nın olumlu bir özelliğidir. Bu sayede JTI’nın satış oranları artmakta ve adını duyurma durumu da olumlu bir şekilde etkilenmektedir. Dünya üzerinde 100 ülkede JTI adı bilinmektedir. Bu ülkelerde tütün tüketimi yapan kişilerin birçoğu da kalitesinden dolayı JTI tercihini yapmaktadır. JTI kazançlarının yüksek olması da dünya üzerinde bilinen bir marka olmasından dolayıdır. Ülkemizde de JTI tütün ürünlerini tüketen birçok kişi bulunmaktadır. JTI ürünleri hem kalitesi hem de uygun fiyatları nedeni ile tercih edilmektedir. Tütünde kalite oldukça önemli bir husustur ve JTI da kaliteden ödün vermemektedir. Özellikle kaliteli ve kullanılabilir tütün arayan kişiler JTI tütünlerini rahatlıkla tüketebilir. Günümüzde oldukça gelişmiş ve başarılı bir firma olan JTI hem kariyer olanakları hem de faaliyetleri ile ön plandadır. Siz de JTI hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz JTI firmasının internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

JTI İletişim Bilgileri
Adres; 2561Sok. No.12 35860 Torbalı, İzmir

JTI Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda JTI firmasında kariyer yapabilirsiniz. JTI insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ