Journey İş Başvurusu

Journey, bayanların günlük ve iş hayatında giyebileceği şık tasarımlar ortaya sunmakta olan bir firmadır. Çalışan moda tasarımcıları sayesinde hızla gelişen ve değişen moda anlayışına ayak uyduran Journey, kendine özgü tasarımlarıyla bayanlara hizmet vermektedir. Sezona uygun kıyafetler sunan firmamız, sezon içerisinde vitrinine yeni ürünler de eklemektedir. Bu sayede bayanların moda akımına ayak uydurması oldukça kolay bir hale gelmektedir. Journey’i diğer firmalardan ayıran en önemli özelliği ürünlerini kendisinin üretmesidir. Firmamızın kendi üretimi sayesinde ürünlerde özgün tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Journey özellikle üretimdeki kıyafetlerin dikiş ve malzemelerine önem vermektedir. Ayrıca kaliteli malzemeler kullanıldığı için de üretilen ürünlerde herhangi bir sorun meydana gelmemektedir. Journey marka ürünlerin kalitesi haricinde fiyatı da oldukça uygundur. Bayanların en çok tercih etme sebebi de yüksek kalitedeki Journey ürünlerinin oldukça uygun bir fiyata satışa sunulmasıdır.

Yazımızın en başında bahsettiğimiz gibi Journey köklü bir bayan giyim firmasıdır. Journey’in ilk bayisi Ankara’da açılmıştır ve kısa bir süre sonra Türkiye’nin birçok ilinde hizmet vermeye başlamıştır. 100’ü gecik bayisi olan Journey, müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiştir. Bu sayede kullanıcıları gün geçtikçe artmaya devam etmektedir. Journey marka ürünlerin standardın üstünde kalitesi ve uygun fiyata pazarlanması birçok kullanıcıyı memnun etmektedir. Bayanlar değişen moda akımını takip eden Journey sayesinde günlük ve iş hayatında modadan geri kalmamaktadır. Üretilen Journey marka kaliteli ve şık tasarımlı özgün ürünler, göz alıcı renkleri ile bayanları cezbetmektedir. Ayrıca Journey markasının kariyer olanaklarının geniş olması ve faaliyetlerinin gelişmiş olması firma için oldukça önemli bir avantajdır.

Journey İletişim Bilgileri
Adres; Kılıçali Paşa, A, Akarsu Ykş. No:21, 34433 Beyoğlu İstanbul

Journey Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Journey firmasında kariyer yapabilirsiniz. Journey insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ