İzmir Kent Hastanesi İş Başvurusu

Tam teşekküllü bir hastane özelliğini taşıyan Kent Hastanesi 2004 yılından bugüne hizmet vermektedir. Tıbbi başarıları saymakla bitmeyen hastane İzmir ve Ege Bölgesi’nin dışında birçok ülkede adından söz ettirmiş bir sağlık kuruluşudur. Tıbbi uzmanlığı ve deneyimi yüksek sağlık personeline sahip, güçlü teknolojik alt yapısı ve üniversite hastanelerinin sunduğu üst düzey tanı ve tedavi olanaklarını hastalarına sunmaktadır.

Uluslararası JCI akreditasyonlu Kent Hastanesi karaciğer, böbrek, kardiyoloji, kemik iliği, onkoloji kliniklerinde SGK ile anlaşmalıdır. Ayrıca organ nakli merkezlerinde yüksek başarıyı elde etmiş olup ülke genelinden ve yurt dışından gelen hastaları başarıyla sağlığına kavuşturmuştur. Binlerce karaciğer nakli yapan uzman ekibi medyada adından söz ettirmiştir. Kapasitesi çok geniş olan Kent Hastanesi 30 bin metrekarelik bir arazi üzerinde kurulmuştur. Tüm branşlar da çalışan hekimlerce poliklinik ve klinik hizmetini bu alanda vermektedir.

Kent Hastanesi’nde hastalara ve refekatçilere yüksek  konfor sunulan toplam 162 hasta yatağı bulunmaktadır. Görüntüleme hizmeti; manyetik rezonans, bilgisayarlı spiral tomografi, dijital floroskopi, mamografi, direkt röntgen, renkli doppler ultrasonografi gibi cihazlar ile verilmektedir. Bu cihazlardan alınan imajlar, dijital ortamda tüm hekimlerin kullanımına sunulmaktadır.

Ayrıca ameliyathaneler ve yoğun bakım ünite kapasitesi geniş olan Kent Hastanesinde 30 adet yoğun bakım yatağı bulunmaktadır. Doğumhaneler içinde, doğum yapacak anne adaylarına doğum öncesinde ağrılarını alması için hava ve basınçlı su altında özel doğum hizmetleri de verilmektedir.

Modern ve hassas hizmetler ile hastalarına olanaklar sunan Kent Hastanesi ülkemizde tercih edilen hastaneler arasında yer almaya devam etmektedir.

Kent Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; 8229/1 Sokak No:56 35630 Çiğli İZMİR

Kent Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Kent Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Kent Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. derya dedi ki:

  merhaba ben hastanenizde temizlik personeli olarak çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevirim.

 2. erdoğan dedi ki:

  eczacıyım 19 yıldan beri

 3. figen Amaç dedi ki:

  TEL.05364773581

 4. figen Amaç dedi ki:

  Sayın İnsan Kaynakları YETKİLİSİNE 26 yıllık hemşirelik tecrübem olup kadın doğum genel cerrahi yenidoğan vs gibi alanlarda görev yaptım.İzmir e taşınacak olmam sebebiyle iş arayışı içindeyim.Kurumunuzda görev alıp tecrübemi sizlerle paylaşmak arzusundayım.Değerlendirirseniz çok memnun olurum.Saygılar

 5. Satı özgüneş dedi ki:

  daha önce çalışmadım ama görevimi yerine getirebileceğimden eminim uygun görürseniz hastanenizde tıbbi sekreter olarak çalışmak istiyorum

 6. SEVİM SERMİKLİ dedi ki:

  Daha önce Tıbbi Sekreter olarak 1 yıla yakın bir süre Şifa Üniv. Hastanesinde GÖĞÜS HASTALIKLARI polik. görev yaptım.Şimdide sizler uygun görürseniz sizin şubenizde tıbbi sekreter olarak çalışmak istiyorum

 7. rukiye taçyıldız dedi ki:

  Daha önce buca Seyfi Demirsoy Devlet Has. Tıbbi Sekreter olarak iki yıla yakın bir süre görev yaptım.daha sonra Şifa Üniv. Hastanesinde iki yıl tıbbı sekreter olarak kardiyoloji polik. görev yaptım.Şimdide sizler uygun görürseniz sizin şubenizde tıbbi sekreter olarak çalışmak istiyorum.

BİR YORUM YAZ