İzdemir İş Başvurusu

İzmir Demir Çelik A.Ş. uzun demir çubuklar üretmek amacı ile 1975 yılında açılmıştır. Merkezi Aliağa da bulunan 500 bin metre karelik bir alanda kurulmuştur. İzdemir yüksek ve ileri teknoloji ile çalışarak maliyeti en aza indirerek, kaliteli üretim yaparak, ülkemize ve ortaklarına en iyi faydayı sağlamak adına faaliyetlerde bulunmaktadır.  Teknolojisini, kalitesini ve hizmetlerini ileriye taşımak adına iş bankasından devralınarak, yatırımlar yapılarak çelikhane imalatının kapasitesini 1320.000 tona çıkarmıştır. Türkiye’nin devleri arasında yerini alan İzmir demir çelik,  çağdaş yönetim prensipleri, kalitesi, şirket kültürü, güçlü finansal yapısı ile ulaştığı yıllık cirosu ile önemli bir yere gelmeyi başarmıştır. Kurulduğu günden bugüne, kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunduğu için güçlü bir kuruluş haline gelmiştir. Üst yönetim liderliğin de personel ve tüm çalışanların takım ruhu taşıması ve gelişmeye olan inancı taşıyarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutulup, devamının da gelmesini sağlamak istemektedirler. İzdemir, uygulamakta olduğu eğitim ve öğretim programları ile tüm çalışanlarının gelişiminin sağlanmasının yanı sıra  ve kontrolü sağlanmaktadır. İzdemir, sürdürülebilir kalkınma ve temiz üretim ilkelerini temel alarak, faaliyetlerini gerçekleştirmektedir. Çevre dostu teknolojileri kullanarak, kaynak kullanımını en aza indirmek ve çevre kirliliğini önlemek amacı ile tedbirler almak ve takibini de yapmayı amaçlar.

İzdemir yapmış olduğu faaliyetlerle her zaman ön planda olmayı başarmıştır. Faaliyetlerine devam etmek için zaman zaman zincir halkasına yeni personeller ekleme isteği duymaktadır. İlanları takip ederek sizde bu kurumun bir parçası olabilirsiniz.

İzdemir İletişim Bilgileri
Adres; Şair Eşref Bulvarı No:23 35210 Çankaya – İZMİR

İzdemir Kariyer Olanakları
İzdemir kariyer sayfasında “İş Fırsatlarından yararlanmak için şimdi özgeçmişinizi oluşturun.” şeklinde bir link bulunmaktadır. Bu link üzerinden iş başvurularınızı takip edebilirsiniz.

Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İzdemir firmasında kariyer yapabilirsiniz. İzdemir insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ