İzbeton İş Başvurusu

İzbeton, İzmir’de 1990 yılında kurularak çalışmalarına başlamıştır. Kurulmasında ki amaç; ise İzmir büyük şehir belediyesinin stratejisi altında bulunarak, fen işleri daire başkanlığı, iz su ile anlaşmalar yaparak kaliteden ödün vermeden, hız kesmeden yoluna devam etmektedir ve belediyelere hizmet sağlamaktadır. Başta İzmir büyük şehir belediyesi olmak üzere, diğer belediyelere, özel kurum ve kuruluşlara alt yapıları ve diğer bütün çalışmaları için hizmet sağlayan iz beton öncü bir şirkettir. Teknik donanımı ve makine parkı ile Ege de en önemli firmalar arasında yerini korumaktadır.

İzbetonun faaliyetleri arasında;
– Yeni yolların yapılması, köprü, alt ve üst geçitlerin inşa edilmesi
– Var olan yollarda asfalt çalışmalarının yapılması, kanalizasyon sistemlerinin yapılması
– Toplu konutların yapıldığı alanlarda ki alt ve üst yapıların yapılması
– Hazır beton, asfalt, parke üretimi
– Doğal su kaynaklarına el değmeden şebekeler kurarak İzmir halkına güvenli ve hijyenik içme suyu sağlayan su satış istasyonlarının işletilmesini sağlarlar.
– Acil durumlar olduğu zaman ekip görevlendirerek gerekli çalışmaların yapılmasını sağlar
– Yeni parklar yapmak ve var olanların da bakımını yapmak
– Makine ile yol süpürme işlemlerinin yapılması

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan iz beton, yasa ile belirlenmiş olan standartlara uygun olarak, ürün ve hizmetler üretmektedir. Her türlü kaynağı etkin ve verimli şekilde kullanmaya son derece özenli bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir. İnsan ve çevreye son derece saygılı, iz beton A.Ş. bünyesin de bulunan tüm projelerin gerçekleşmesi için kullandığı malzeme, ekip ve iş gücü teminin de titiz davranmakta ve insan sağlığını her şeyin üzerinde görerek, iş güvenliğini önemsemektedir.

İzbeton İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Asfaltı No:385 Naldöken Bornova İZMİR

İzbeton Kariyer Olanakları
İzbeton insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İzbeton firmasında kariyer yapabilirsiniz. İzbeton insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Gökhan dedi ki:

    İzo beton ben beton demir çocuk park yapmakta deneyimli tüm ve daha önce belediyede çalıştım isci alımı varsa

  2. Zeki Özdemir dedi ki:

    Merhaba 4 yıllık iş makinası operatörürum serfikamlarim mevcut Manisaliyim evli ve iki çocuğum var daha önce cv vermiştim sizden iş talep ediyorum

  3. Rıdvan özdemir dedi ki:

    Merhaba işçi alımı varmı fabrikanızda

BİR YORUM YAZ