İzbelcom İş Başvurusu

Haberimizde İzbelcom hakkında genel bilgiler ve kariyer olanakları anlatılmaktadır.

İzbelcom Hakkında; 1986 tarihinde Konakta kurulmuş olan izbe com, İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruması ve İyileştirme Müşavirlik ve Proje İşleri olarak bilinir.

İzbelcom’un görevleri arasında;
– Sanayi ve evsel atık sularının toplama, arıtılması konusunda projelendirmelerde bulunmak, tesisler kurmak ve işletmek,
– Deniz, körfez, akarsuların temizlenmesi konusunda proje ve ön çalışmalar yaparak tesisler kurmak ve işletmek
– Çevrenin korunması, iyileştirilmesi hava, su ve toprak kirliliğinin önlemek amacı ile çalışmalar yapmak.

Bu amaçlar doğrultusunda birçok girişimler yapmıştır. 2000 yılı içerisin de işletmecilik, müşavirlik, kontrollük, uzmanlık, mühendislik ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Mühendislik alanında; vermiş olduğu hizmetler melez çayının var olan nüfusa göre atık su toplama projesi ile bostanlı barajında yapılan çevre düzenleme projelerini saymamız mümkündür.

Müşavirlik çalışmaları arasında ise izsu ile ilgili birimlerin yanı sıra büyük kanal projesi, sokak şebekelerinin büyük kanal birleştirme çalışmaları, yağmur suyu sistemi ile dere ıslahı yapılmaktadır. Bu hizmetlerde mühendis, mimar, teknisyenlerden oluşan uzman ve teknik bir kadro tarafında yapılmaktadır.

Kontrollük görevini ise, izsu adına yüklenici firmalar tarafında gerçekleşecek olan imalatlarından, projelerine,  teknolojik gereklere, çağdaş yapım gereklerine, iş programı ve sözleşmesine ve yasal düzenlemelere göre, atık su toplama tesisi, ergene kolektörü, atık su pompa istasyonu, Ege kent- büyük çiğli kolektörleri, Bornova mevcut olan cadde ve sokaklara ait kanalizasyon ve şebeke inşaatı gibi işlerde kontrollük hizmetleri vermişlerdir. Bütün yaptıkları işlerde ilk önce iş güvenliği ve insan hayatını önemseyerek işlerini yürüterek temiz bir çevre için de üzerine düşen sosyal sorumluluklarını yerine getirmişlerdir.

Firma kariyer olanakları ve iletişim sayfası için tıklayınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ