İzan Özel Sağlık Hastanesi İş Başvurusu

2007 yılında Muğla’nın Milas ilçesinde faaliyetlerine başlayan izan özel sağlık hastanesi, Muğla’nın ilk özel hastanesi olarak kabul edilmektedir. Hastanemizde bulunan tecrübeli sağlık ekipleri ve diğer çalışan tüm personelleri ile birlikte müşteri odaklı olarak çalışmalarını sürdürerek, hastalarının bir an önce sağlığına kavuşmasını hedeflemektedir. Güvenilir ve kaliteli hizmet vermekte olan hastanemiz de personelin uyum için de çalışması da önemli bir ayrıcalıktır.

Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli kendini yenileyip, son teknolojik gelişmeleri de takip ederek, kendini güncellemektedir. Tecrübeli ve alanında bir numara olan doktorları ve çalışanları ile genel cerrahi, kadın hastalıkları ve doğum, kardiyoloji, ortopedi, üroloji, nöroloji ve çocuk hastalıkları poliklinikleri gibi birçok branşlar da hizmetler verilmektedir. İleri teknolojiye sahip olan ameliyathane, yeni doğan bölümü ve acil servisimizle de ön plana çıkmaktadır. Hastanenin anlaşmalı olduğu kurumlar arasın da SGK, Anadolu sigorta, Güneş sigorta, Halk sigorta gibi kurumları saymakta yarar vardır. Hasta haklarını da son derece önemseyen İzan hastanesi, hastanede yatanlar ya da poliklinikler için gelen hastaların önerilerini, şikâyetlerini ya da memnun kalmadıkları bir işlemi hasta hakları birimine bildirerek bu konuların hallolması için ve hastaların memnuniyeti için hastane idaresi bunu son derece önemsemektedir. Hastanede meydana gelen teknik sorunların çözümünde de mesela, alet ya da cihazlar bozulduğu zaman, arıza bildirimi yaparak ya da talep formu doldurarak ta bu hizmetlerden faydalanmanız mümkün olur.  Hastanede mevcut olan teknisyenler, yaşanan teknik sorunlara ya da aletlerin bakımı için yetersiz olduğu durumlar da dışarıdan destek sağlamak mümkün olmaktadır. Her zaman müşteri memnuniyetini önemseyen İzan hastanesi, tüm hastaları ile özenli bir şekilde ilgilenerek onların sorunlarına çözüm aramak ve sağlıklarına bir an önce kavuşmaları için gerekli tahlil, test, MR ya da ameliyatlarla çözüm bulmak için uğraşmaktadır. Randevu almak için de İzan hastanesinin telefondan arayarak randevu kaydı yaptırabilirsiniz. Hastaneye geldiğiniz zaman sıra beklemeden hemen işlemlerinizi halletmeniz için bu gereklidir. Zaman zaman da ihtiyaca göre personel alımı gerçekleştirmektedirler. Genellikle bazı iş ilanlarının verildiği sitelere verilen ilanları, takip ederek sizde İzan hastanesinin bir parçası olabilirsiniz.

İzan Özel Sağlık Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Hayıtlı Mah.N:21 Milas Muğla

İzan Özel Sağlık Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İzan Özel Sağlık Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. İzan Özel Sağlık Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ