İz Tv İş Başvurusu

İZ TV ülkemizin gezi ve belgesel kanallarından birisidir. Yayın hayatına 6 Şubat 2006 tarihinde başlamıştır. İZ TV’nin en önemli özelliği ise ülkemizdeki ilk gezi ve belgesel kanalı olmasıdır. Ayrıca İZ TV 24 saat kesintisiz olarak yayın yapmaktadır. İZ TV’nin bağlı olduğu kuruluş ise Digiturk’dür. Bu nedenle İZ TV izleyebilmek için Digiturk bağlantınızın olması gerekmektedir. İZ TV konu itibarı ile oldukça faydalı bir kanaldır. Hem küçükler hem de yetişkinler rahatlıkla İZ TV izleyebilirler. Ülkemizin kültürünü ve sosyal alandaki çalışmalarını da yayınlamakta olan İZ TV yayın hayatına hala devam etmektedir. İZ TV’de en fazla yer verilen konular gezi, yaşayan tarih, kültür, doğa, yemek, macera, sağlık ve çocuklarla ilgili konulardır.

İZ TV’nin genel yayın yönetmeni Coşkun Aral’dır. Coşkun Aral’a kanalın gelişmesinde yardımcı olan isimler ise Nasuh Mahruki, Serkan Ercan, Savaş Karakaş, Nazım Alpman gibi başarılı isimlerdir. Tüm bunların dışında İZ TV’nin izlenmesine baktığımız zaman ülkede belgesel izleyen kişi sayısının fazla olduğu da görülmektedir. Özellikle Genç-İz kuşağı gençlerle sosyal konularda röportaj yapılmasını da esas aldığı için fazla ilgi görmektedir. İZ TV hemen hemen her yaşa hitap eden bir kanaldır.

İz Tv İletişim Bilgileri
Adres; Gümüşsuyu Mahallesi Osmanlı Sokak Osmanlı İş Merkezi No 18 / 6 Taksim Beyoğlu İstanbul

İz Tv Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İz Tv firmasında kariyer yapabilirsiniz. İz Tv insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ