İyte Teknopark İş Başvurusu

Türkiye’nin 4. Teknoparkı olan Teknopark İzmir, İzmir İleri teknoloji Enstitüsü Kampüsü içerisinde yaklaşık olarak 2 milyon metre karelik bir alanda kuruludur. İzmir’in önde gelen 21 kurum ve kurtuluşunun ortaklığıyla 2002 yılında kurulmuş ve 2004 yılında ise faaliyete başlamıştır. Hala bölgede yer alan 145 yabancı ve yerli Ar-Ge firması, yaklaşık olarak 900 Ar-Ge ve destek personeli, 20 milyon Dolar’ı aşan ihracatı, 266 milyon liralık cirosu ve 14 patentiyle Bilim Sanayi Bakanlığı tarafından açıklanan 2013 yılında Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Performans Endeksinde Türkiye ikincisi olmuştur.

Yakın dönemde Türkiye’nin kalkınma ajansının desteklediği ilk güdümlü projesiyle yapılan İnovasyon Merkezi’ni bünyesinde hayata geçirecek olan Teknopark İzmir, yenilikçi fikirleri geliştirecek ortamları sağlayan ve üretilen nitelikli teknolojik bilgilerin sanayiyle buluşmasına aracılık etmeye devam edecektir. İzmir – Çeşme otoyoluyla İzmir il merkezine 45 kilometre uzakta olan Teknopark İzmir, Çeşme Limanı’na ise 30 km mesafededir. Şehirdeki önemli merkezlere Teknopark İzmir yerleşkesinden sorunsuz bir ulaşım sağlanmaktadır. Bunun yanında Teknopark İzmir’e Ro-Ro taşımacılığı yapılabilmektedir. Bölgeyle İzmir il merkezi arasında düzenli olarak belediye otobüsü ve dolmuş – minibüs seferleri yapılmaktadır. Teknopark İzmir Mart 2015 yılı itibariyle 145 Ar-Ge firması çalışmalar yürütmektedir. Bu firmaların sektörel dağılımı incelendiğinde, turizm ve çevre, yazılım geliştirme, robotik sistemler, biyoteknoloji, otomotiv, elektronik, nano malzemeler, makine imalatı, madencilik, savunma, gıda, enerji, ileri malzemeler, tıp, telekomünikasyon, tasarım, kimya gibi alanlardadır.

İyte Teknopark İletişim Bilgileri
Adres; İzmir Teknoloji Geliştirme Bölgesi AŞ, Teknopark İzmir Yönetim Ofisi, İYTE Kampüsü 35430 Urla İZMİR

İyte Teknopark Kariyer Olanakları
İyte Teknopark insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İyte Teknopark’ta kariyer yapabilirsiniz. İyte Teknopark insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bilisimci dedi ki:

    Merhaba bahsi geçen linkte ik ve açık pozisyonlar ile ilgili herhangi bir sayfa bulunmamaktadır.

BİR YORUM YAZ