İTO İş Başvurusu

İTO kısaltması İstanbul Ticaret Odası anlamına gelmektedir. İstanbul Ticaret Odası ülkemiz için oldukça önemli bir kurumdur. Burada birçok uzman kişi ticaret ile ilgili çalışmalar yapmaktadır. İstanbul Ticaret Odası üyeleri ülkemizin uluslararası ticarette nasıl gelişebileceğine dair çalışmalar yapan, ülkemizin ekonomik durumunu değerlendiren bir kurumdur. Özel sektörde yaşanan aksaklıklar ve problemlerle de ilgilenmektedir. İTO ülkemizin rekabet gücünün artması ve ekonominin daha istikrarlı bir şekle girmesi için çalışan insanlarla doludur. Birçok ekonomi uzmanı ve borsa uzmanı insan İstanbul Ticaret Odası üyesidir. Bu nedenle kurum gitgide gelişmektedir. Vizyonu ve misyonu ülkemizin ekonomisinin refaha ulaşmasını amaç edinmiştir. İstanbul Ticaret Odası günümüzde ülkemizin en önemli kurumlarından birisi haline gelmiştir.

İTO ülkemizin ekonomisi ile ilgili olan tartışmalarda en merkezde bulunan kurum olmuştur. İTO’nun en önemli yanı ise üye odaklı hizmet veren bit kurum olmasıdır. İTO’nun temel olarak üstlendiği üç görev bulunmaktadır. Bu görevlerden ilki kanun aracılığı ile kendisine devri yapılan belgelerin tescil aşamasından ihracat aşamasına kadar kontrolünü yapmaktır. İkinci görev ise İTO üyelerini eğitmektir. Çünkü eğitimli bireyler İTO’nun çıtasını ve başarısını yükseltecektir. Üçüncü görev ise İTO’ya üye olan kişilerin hem ekonomik hem de ticari haklarını korumaktır. İTO tüm bu görevleri yerine getirerek günden güne başarısı artan bir kurum olmuştur. Siz de İTO hakkında bilgi edinmek için İTO’nun resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İTO İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Ticaret Odası Merkez Bina Reşadiye Cad. 34112 Eminönü / İSTANBUL

İTO Kariyer Olanakları
İTO insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda xxx firmasında kariyer yapabilirsiniz. İTO insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ