İSU İş Başvurusu

Kocaeli Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İSU) 04/05/1995 senesinde kurularak insanların bu su ve kanalizasyon üzerine olan ihtiyacı hizmetlerine dayalı olarak faaliyetlerine başlamış ve günümüze kadar modern bir biçimde ilerleme göstererek işleyişlerine devam etmiştir. Günümüzde yönetim kurulu başkanı olarak İbrahim KARAOSMANOĞLU’nun bulunmasıyla daha da güçlü bir yönetime sahip olan İSU, toplam’da 1821 kişilik personel kadrosu ile tüm su temini ve hazne gereği çalışmalarına dayalı olarak işleyişlerini profesyonel bir çatı altında sürdürmeye devam etmektedir. Tedarikçi olarak Yuvacık Barajı’ndan temin edilen su ile sağlanan işleyiş günümüzde sürdürülebilir bir çalışma ile bölge halkının tüm su ihtiyacının karşılanmasında büyük rol oynamaktadır. 1.780.000’den fazla Kocaeli Nüfusu’nun su ihtiyaçlarını düzenleyen İSU, yıllardır kaliteli ve özverili çalışmaları neticesinde insanlara temiz suyu sağlayarak sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmelerine yardımcı olmaktadır.

İSU, günümüze kadar birçok farklı alanda da projeler üzerinde desteklerini eksik etmeyip Kocaeli’nin hemen her alanda gelişim sağlaması amacıyla başlatılan projeler içerisinde yer almış olup, insanların daha kaliteli ve daha sağlıklı etkenlere kavuşmasını sağlamıştır. Günümüzde 2.000’e yakın personelin istihdam gördüğü İSU merkezinde aynı zaman’da her sene farklı aralıklarla personel alımı yapılarak daha fazla hizmet halka sunulmaktadır. Bu doğrultuda başvuruların tamamını alan İSU, her sene yeni personeller istihdam ederek aynı zaman’da ülke ekonomisine de destek sağlayan kuruluşlardan biridir.

İSU İletişim Bilgileri
Adres; D-100 Karayolu Üzeri Seka Park No:59 İZMİT KOCAELİ

İSU Kariyer Olanakları
İSU bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için İSU insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. İSU insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Tayfun ademoğlu dedi ki:

    İş arıyorum başiskelede oturuyorum

  2. ömer faruk dedi ki:

    slm kombine operatöruyum darıcada ikamet etmekteyim iş arıyorum öperatör belgem mevcut

  3. yıldız güneş dedi ki:

    iş arıyorum ne iş olursa yapmaya hazırım

BİR YORUM YAZ