İstinye Park İş Başvurusu

Doğuş Grubu ve Orjin Grup tarafından projelendirilerek inşaat aşamasına geçirilen İstinye Park, Temmuz 2005 senesinde başlatılan inşaat ile 2 yıllık süren bir çalışma neticesinde tamamlanarak halkın hizmetine açılmış olup, günümüze kadar istikrarlı ve kalite arz eden bir çalışmayla faaliyetlerine halen devam etmektedir. Toplam’da 87.000 m2 alan üzerine kurulan dev AVM toplamda 270.000 m2 alana sahip dev bir yapı içerisinde yer almaktadır. Yerli ve yabancı 280 mağazasıyla İstanbul’da yer alan alışveriş merkezleri arasında en büyük yapıya sahipliği ile bilinen İstinye Park bu doğrultuda İstanbul’da yaşamakta olan vatandaşlara en kaliteli ve en avantajlı bol markalı bir AVM hizmeti sunmaktadır.

2007’de tam olarak faaliyetlerine başlayan İstinye Park hem açık hem de kapalı alışveriş mağazaları ile her insanın tarzına ve zevkine göre satışa sunulan bol çeşitli ürün yelpazesi bulunmaktadır. Türk pazarına ilk defa giriş yapan 41 adet mağazanın sadece İstinye Park’ta yer alması ve bunun dışında sadece giyimle alakalı 147 mağazanın bulunması birçok kişiyi oldukça heyecanlandırmış ve sürekli İstinye Park’a gelmesini sağlamıştır. Çok sayıda eğlence salonları, oyun merkezleri ve sinema salonlarıyla haftanın 7 günü halka hizmet vererek sürekli işleyişte olmaktadır. Yıllık haznede sürekli personel ihtiyacı duyan İstinye Park sürekli personel alımları yapmakta olup, aynı zaman’da ülke ekonomisine destek veren Türkiye’nin en büyük alışveriş mağazası olarak faaliyet göstermeye devam etmektedir.

İstinye Park İletişim Bilgileri
Adres; Katar Caddesi No: 73 Sarıyer İstanbul

İstinye Park Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstinye Park firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstinye Park insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ