İstikbal İş Başvurusu

Türkiye’nin en eski ve en kaliteli mobilya ürünlerini üreten İstikbal ilk faaliyetlerine 1957 yılında başlayarak 59 yıllık bir başarı öyküsü ile yıllardır evlerimize konforu ve rahatlığı getirerek mobilya alanında öncü bir lider kuruluş olarak faaliyetlerini günümüzde halen sürdürmeye devam etmektedir. İstikbal Mobilya, günümüze kadar birçok farklı çeşitliliğe sahip mobilya üretimleri ve diğer ev ürünleri üzerine üretim sağlayarak insanların evlerinde veya iş yerlerinde daha rahat etmelerini ve aynı zaman’da kaliteyi konforla birleştirerek insanlara güven vermeyi sağlamış ender mobilya marklarından biri olarak liderlik koltuğunu yıllardır kimseye kaptırmamakta. Birbirinden özgün tasarımları ile sürekli ilgi gören ve bu alanda satış sonrası destekleri ile en kaliteli firma adayı gösterilen İstikbal, Türkiye’nin en saygın ve en kaliteli mobilya markaları arasında ilk sıralarda devamlı yerini korumaktadır.

Tüketicilerin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve modern üretimler sağlayarak günümüze kadar değişmeyen şık tasarımlarını piyasaya sürek İstikbal Mobilya devamlı olarak tüketici odaklı yaklaşımıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutacak çalışmalara imza atmaktadır. Diğer birçok mobilya üretici markalarına nazaran daha özgün ve yenilikçi tasarımları ile ev ve işyeri mobilyaları üzerine binlerce çeşit ürün sergileyerek her tarza ve her zevke uyum sağlayabilecek ürünlerin üretimlerini gerçekleştirmektedir. Bu doğrultuda Türkiye’nin her ilinde mağazaları olan İstikbal aynı zaman’da yurtdışında da en çok tercih edilen markaları arasında yer almaktadır.

İstikbal İletişim Bilgileri
Adres; İstikbal Müşteri Hizmetleri Organize Sanayi Bölgesi 43.Cadde No: 37/B 38070 Melikgazi Kayseri

İstikbal Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstikbal Mobilya firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstikbal insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ