İstanbullines İş Başvurusu

NEGMAR grup bünyesinde 2006 yılı itibariyle en başta kamyon ve tır (Ro – Ro) taşımacılığı olmak üzere Marmara Denizi’nde kombine taşımacılık modeli ile hizmet veren İstanbullines, Eskihisar – Yalova arasında feribotla binek araç ve yolcu taşıma seferlerini de 2013 yılında bünyesine eklemiştir. NEGMAR grup deniz ulaşımındaki standartları yükseltmek amacı doğrultusunda İstanbullines markası firmanın gerçekleştirdiği bu girişimle birlikte, Marmara Denizi’ndeki araç ve yolcu taşıma anlayışına yeni bir soluk getirmiştir. Firma bu sayede ülkedeki önemli turizm ve ticaret güzergahlarından bir tanesi olan bu hattaki yük hafifletilerek, deniz taşımacılığına daha fazla katkı sağlamayı amaçlamıştır.

Sektördeki rekabetin hizmet kalitesini ve sosyal katma değeri arttıracağının farkında olan İstanbullines firması, hem Ambarlı – Bandırma hattında devam eden Ro – Ro seferlerinde, hem de Eskihisar – Tavşanlı (Yalova) hattında devam eden feribot taşımacılığında dinamik, hızlı, konforlu ve güler yüzlü bir servis anlayışını sürdürmekte ve bu anlayışıyla fark edilen bir firma olmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Yolcu memnuniyeti odaklı bir yaklaşımı sürdüren firma, genç gemi filosu ve alanlarında tecrübeli ekipleriyle, faaliyet gösterdiği tüm hatlarda hizmet ve alt yapı kalitesini arttırmayı hedeflemektedir. İstanbullines daha konforlu gemilerde, daha kısa sürede ve sıra beklemeden yolculuk yapmanın bu hattı kullanan tüm yolcuların ve sürücülerin hakkı olduğuna inanmaktadır. NEGMAR Anonim Şirketinin bir markası olan İstanbullines, sunduğu servis hizmetinin farkını yaşatmak için tüm yolcuları gemilerine çağırmaktadır.

İstanbullines İletişim Bilgileri
Adres; Karaman Çiftlik Yolu Kar Plaza No: 47 Kat:5 İçerenköy Kozyatağı / İstanbul

İstanbullines Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbullines firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstanbullines insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ