İstanbul Ülker Fabrikası İş Başvurusu

Çalışanlarına, müşterilerine ve tüketicilerine karşı sorumluluk bilinciyle çalışarak, topluma, çevreye ve ekonomiye değer katmayı amaçlayan Ülker, uluslar arası anlamda da lider olma yolunda ilerlemektedir. 1944 yılında tek çeşit bisküviyle başladıkları serüven şimdi binlerce ürününde temelini atmış oldu.ilk açıldığı zaman Topkapı’da başlayan üretim, sonrasında başka yerlerde de üretime devam etti. Bisküvi üretimini 1970 senesinde Ankara’ya taşıyan firma, çikolatalı ürünlerinde üretimine bu yıllarda geçmiştir. İlerleyen yıllarda dünya devleriyle güçlerini birleştiren firma çeşitli ürünlerde de üretime büyüyerek her geçen gün devam etmektedir.

Bu firma kendisi için başarının anahtarının insanda olduğunun farkındadır ve ona göre ilerlemeye devam etmektedir. Dünya çapında elli binden fazla çalışanı, tedarikçi firmaları ve çiftçileri ile de adını duyurmaya devam etmektedir. Birçok ülkeyle çalışarak adını duyurmaya çalışan zenginliğini güven ve işbirliğinden alan bu firma, stratejik hedeflerini de dikkate alarak bireysel becerilerin ışığında büyümeye devam etmektedir. Dünyada elli bin çalışanı bulunan firmanın Türkiye’de otuz dört bin çalışanı mevcuttur. Yetmiş üç ülkede adından söz ettiren birçok insana ekmek kapısı da oluşturan firma her geçen gün büyümektedir.

Özellikle üniversiteli gençler onlar için çok değerli olmaktadır. Gerçekleştirilen projelerle birlikte gençlerin iş hayatına kazandırılması için çalışılmaktadır. Türkiye’de yaklaşık olarak yetmiş kadar üniversitede yapılan konferanslar sayesinde gençlerin daha bilinçli, daha dinamik olması amaçlanmaktadır. Çeşitli projelerle de bu durum desteklenmektedir. Hayal et ve parla sologanıyla da gençlerin yaratıcı düşünmeleri ve tecrübe edinmelerine katkı sağlanmaktadır.

İstanbul Ülker Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Maltepe, Davutpaşa Cd. No:10, Topkapı İstanbul

İstanbul Ülker Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Ülker Fabrikasında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Ülker Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. kader dedi ki:

  10 sene bir ilaç firmasında vardiyalı çalıştım sizinlede çalışmak istiyorum.Saygılar.

 2. zühtü kurumeşe dedi ki:

  esenyurtta oturuyom soforluk işine basvuruyom yada baska iş yaparım
  05374400137

 3. engin polat dedi ki:

  kurumsalfirmanızdaçalışmakistiyorum

 4. celal bir dedi ki:

  ben çalişmak istiyorun 2aydan beri çalişnıyon

BİR YORUM YAZ