İstanbul Ulaşım İş Başvurusu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İstanbul’da bulunan içi raylı sistemlerin oluşum göstermesi üzerine kurulan İstanbul Ulaşım Sanayi ve Ticaret A.Ş. faaliyetlerine bu doğrultuda başlamış ve günümüze kadar başarılı bir performans göstermiştir. Toplam’da 7 adet kent içi raylı hat sistemine sahip olan İstanbul Ulaşım aynı zaman’da 75 KM uzunluğuna bir sisteme sahiptir. İşletmeciliğini yapmış olduğu Zeytinburnu-Kabataş tramvay hattı ile Uluslar arası toplu taşımacılık birliği tarafından potansiyeli yüksek yolcu isteklerini karşılayan bir sisteme sahipliği ile bilinmektedir. Bu alana dayalı olarak dünyanın en iyisi seçilen İstanbul Ulaşım, günlük bazda yaklaşık 1.000.000’a yakın yolcuya hizmet sunmaktadır. Daima performansını yükselten faaliyetler gerçekleştirmekte olan İstanbul Ulaşım Türkiye’nin gelmiş geçmiş en büyük ve en yüksek yolcu hizmeti sunan işleyişi göstermiştir.

Kaliteli hizmet doğrultusunda sürekli tercih edilen raylı sistem bu önemli gidişattan ötürü sürekli sermaye toplayarak başarılı olduğu bu alanı yükseltme çabasına girmiştir. Gerekli olan sistem yatırım hacminin tamamlanmasıyla yeni projeleri faaliyete geçirecek olan İstanbul Ulaşım, bu doğrultuda daha fazla yolcuya hizmet vermek için şimdiden çalışmalarına başlamış bulunmakta. Hizmetlerine başladığı günden bu yana hep aynı kalite ve istikrarlı çalışma mantığı sayesinde müşterilerinden tam not alan işletme gün geçtikçe kendini büyütmeye devam ediyor. Müşterilerin memnun kalması ve aynı zaman’da müşteri memnuniyetinin ön planda tutulması işletme markasının büyümesinde büyük katkı yaratmaktadır.

İstanbul Ulaşım İletişim Bilgileri
Adres; Yavuz Selim Mahallesi Metro Sokak No: 3 Esenler / İSTANBUL

İstanbul Ulaşım Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Ulaşım firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Ulaşım insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ