İstanbul Seyahat İş Başvurusu

İstanbul Seyahat, Abit TIRIŞ tarafından 1940 senesinde projelendirilip kurulmuş ve ilk etapta Çarşamba-Giresun Alucra seferiyle otobüs yolcu taşımacılığı alanında faaliyetlerine başlamıştır. Karayolu yolcu taşımacılığı sektörüne ilk olarak bu alanda başlayan İstanbul Seyahat günümüzde size gerek kısa gerek uzun soluklu yolculuklar üzerine binlerce sefer düzenleyerek 76 yıllık bilgi, birikim ve deneyimleri sayesinde sürekli olarak aynı kaliteden şaşmayarak başarılı bir biçimde seyahat seferlerini tamamlamıştır. 1975 yılında Abit TIRIŞ’tan oğlu Talip TIRIŞ’ın bünyesine geçen firma akabinde İstanbul Anadolu Otogarı’nın kurulması ile birlikte sefer düzenlerinde değişiklik sağlayarak İstanbul-Çorlu taşımacılık hattı ile faaliyetlerine bir yenilik getirir. Aynı zaman’da yine aynı yıl içerisinde çıtasını yükselterek Avrupa’nın çeşitli ülkelerine seyahat hizmetlerini aktif ederek dış hatlar seferini de başlatmıştır.

Firma bünyesi daha sonrasında 3.kuşağa geçerek yönetimin devrini alan Selami TIRIŞ tarafından Güvenli Yolcu Taşımacılığı ve hizmet kalitesini arttırarak yolcuların daha emin ve daha huzurlu bir biçimde seyahat etmeleri için tüm çabalarını seferber etmiştir. Trakya Bölgesi’ne yapılan ilk sefer itibari ile buna haz olarak Akdeniz, Ege ve Karadeniz sahillerine de yolcu taşımacılığı üzerine faaliyetlerini genişletmiştir. 2002 senesinde gelişen firma paralel olarak kurumsallaşmaya gitmiş ve çalışmaların meyvesine alarak kalitesini daha da arttırmak adına büyüyerek günümüzde de var olduğu gibi İstanbul Seyahat Taşımacılık Turizm Ticaret A.Ş. olarak yeni ismine kavuşmuştur. Bünyesinde birçok personel barındıran marka, aynı zaman’da ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmaktadır.

İstanbul Seyahat İletişim Bilgileri
Adres; Büyük İstanbul Otagarı No:67-68-69 Bayrampaşa / İstanbul

İstanbul Seyahat Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Seyahat firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Seyahat insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Ufuk Akyüz dedi ki:

  32 yaşındayım Çerkezköy İstanbul arası c sınıfı ehliyetimle küçük araçta çalışıyorum seyahat firmalarında host olarak iş arıyorum

 2. muhammet aksu dedi ki:

  20 yıllık uzunyol otobüs şöförüyüm sizin firmada calışmak istiyorum tüm belgelerim var irtibat

 3. Yasin basar dedi ki:

  Sizinle calismaktan gurur duyarim uzun yol calisiyorum e sinifi ehliyetim var gebzede oturyorum turkiye geneli calisiyorum sofor alimi varsa ulasabilirmisiniz….

 4. metin dündar dedi ki:

  istanbul ankara arası hosteslik yapmak istiyoım 0532 781 95 52

BİR YORUM YAZ