İstanbul Otobüs İş Başvurusu

İstanbul Otobüs İşletmeleri A.Ş. 2010 yılında Türkiye’deki ulaşım alanına dayalı birçok eksiklik üzerine projelendirilerek kurulmuş olup, günümüze kadar hedeflerinden şaşmayarak başarılı bir performans göstererek faaliyetlerini sürdürmüştür. İstanbul’da bulunan otobüslerin eskimesi ve buna hitaben yenilenme aşamalarının yapılmaması ve aynı zaman’da engelli vatandaşlar için çıkarılan yeni yasalar neticesinde onlar içinde geliştirilen otobüsler günümüz İstanbul trafiğinde yol almakta. Araç belediyelere değil, bireysel işletmek isteyen kişilere devri edilerek faaliyete girmektedir. Gelen bu gelişmeler neticesinde Özel Halk Otobüsleri içerisinde kıyasıya yarışın sona ermesi ve belediyeye para ödenmeden bireysel işletmecinin kendine yatırım yapmasını sağlamaktadır. Otobüs A.Ş. halk arasında yapılan araştırmalar ve oylamalar neticesinde “erguvan” rengini alarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve özveri içerisinde güvenli bir şekilde yolcularını taşıyarak varış noktasına bırakan İstanbul Otobüs, göstermiş oldukları bu memnun çalışmalar neticesinde yolcularından daima iyi not almış olup, yolcuların bu tür bir hizmetin İstanbul’da var olması oldukça iyi bir dereceyle karşılanmıştır. Nedeni ise trafikte oluşan otobüs yarışlarının bu hizmetle son bulması ve güvenli bir şekilde seyir ederek yolcuların hayati riskini tehlikeye atmamasındadır. Yolcu memnuniyetini daima ön planda tutan İstanbul Otobüs A.Ş. aynı zamanda farklı alanlara yönelik hizmette sunmaktadır. Her geçen gün büyüyerek asıl hedef olan 1500 araçlık filoya ulaşmak için sürekli işleyiş içerisinde olmaktadır.

İstanbul Otobüs İletişim Bilgileri
Adres; Hava Limanı Karşısı İstanbul Dünya Ticaret Merkezi A3 Blok Kat: 10 34149 Yeşilköy İSTANBUL

İstanbul Otobüs Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Otobüs firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Otobüs insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. adem aydudu dedi ki:

    adem aydudu Temmuz 23, 2016
    istanbul a.ş de şöförlük hizmeti vermek istiyorum

  2. şenol dedi ki:

    istanbul a.ş de şöförlük hizmeti vermek istiyorum .

BİR YORUM YAZ