İstanbul Modern İş Başvurusu

İstanbul’da kurulu olan İstanbul Modern Sanat Müzesi, Türkiye’deki sanatsal yaratıcılığı kitlelere ulaştırmak ve kültürel kimliğini uluslararası sanat ortamıyla paylaşabilmek amacıyla disiplinler arası etkinliklere ev sahipliği yapan bir müze olarak faaliyete geçmiştir. Modern ve çağdaş sanat alanlarında üretimler yapan kişilerin eserlerini uluslararası bir yönelim içerisinde koleksiyonunda toplayan İstanbul Modern, bu eserleri toplar, belgeler, korur ve sergileyerek sanat severlerin beğenisine sunar. 11 Aralık 2004 yılında 4 numaralı Gümrük Antreposunda faaliyete başlayan İstanbul Modern 17 yıllık bir projenin hayata geçirilmiş halidir. Türkiye’de özel sektörün öncülüğünde kurulmuş olan ilk modern sanat müzesi olan İstanbul Modern, Türkiye için yeni bir anlayışı sunmaktadır. İstanbul Modern müze gezme alışkanlığı pek de olmayan bir ülkede müze konseptini sosyal bir platforma dönüştürmüştür.

8 bin metre karelik bir alana kurulmuş olan İstanbul Modern, süreli ve sürekli sergi salonları, eğitim ve sosyal programları, fotoğraf galerisi, sinema, kütüphane, restoran ve mağazalarıyla çok yönlü bir hizmet sunmaktadır. İstanbul Modern, her kesimden ziyaretçiye sanatı sevdirmeyi ve müzeyi gezenlerin etkin bir biçimde sanata katılmalarını sağlamayı hedeflemektedir. İstanbul Modern bünyesinde daha önce hiç müze gezmemiş olan bir kitleden modern sanatlarda uzman kişilere, anaokulu çocuklarından üniversiteye kadar tüm öğrencilere, cazip ve anlaşılabilir olan, toplumun birçok kesimi tarafından paylaşılan çok yönlü bir iletişim platformu ortaya çıkmıştır. İstanbul Modern Sanat Müzesi kapılarını topluma sanatı gösterme, tanıtma, sevdirme, sanatı özümseme ve sanat hakkındaki gelişmeleri izleme olanağını sağlamayı vaat ederek kapılarını açmıştır.

İstanbul Modern İletişim Bilgileri
Adres; Meclis-i Mebusan Cad. Liman İşletmeleri Sahası Antrepo No: 4, 34433 Karaköy – İSTANBUL

İstanbul Modern Kariyer Olanakları
Müze insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Modern’dekariyer yapabilirsiniz. İstanbul Modern insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Figen özdemir dedi ki:

    iş istiyorum temizlikçi olarak calışırım

BİR YORUM YAZ