İstanbul Medipol Üniversitesi İş Başvurusu

2009 yılında İstanbul ilinde Türkiye Eğitim Sağlık ve Araştırma Vakfı tarafından kurulan İstanbul Medipol Üniversitesi, bir vakıf üniversitesidir. Üniversite bünyesinde 9 fakülte, 3 yüksek okul, 3 adet de enstitü bulunmaktadır. Şehrin hemen her yerinden tek vasıta ile ulaşmanın mümkün olduğu İstanbul Medipol üniversitesi yerleşkesi, İstanbul şehir merkezinde Haliç semtinin batı yakasında Unkapanı köprüsüne yakın Haliç kampüsü adı altında yer almaktadır. Üniversitenin Kavacık yerleşkesiyse Fatih Sultan Mehmet köprüsünün Anadolu yakası ayağında bulunmakta ve toplu taşıma araçlarıyla yerleşkeye ulaşılabilmektedir. Haliç ve Kavacık yerleşkelerinde, Eczacılık Fakültesi, Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi ve Sağlık Bilimleri enstitülerinde eğitim ve öğretim çalışmaları sürmektedir.

İstanbul Medipol Üniversitesinde, Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Tıp Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, Eczacılık Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Diş Hekimliği Fakültesi, Sosyal Bilimler Enstitüsü, Sağlık Bilimleri Enstitüsü bulunmaktadır. İstanbul Medipol Üniversitesi ÖSYS sonuçları doğrultusunda öğrencilere % 100, % 50 ve % 25 burs imkanı sunarak eğitim hakkı elde etmelerini sağlamaktadır. Burslu programlara yerleştirilmiş olan öğrencilerin kazandıkları burs ve indirim hakları sadece eğitim ve öğretim ücretlerini kapsamaktadır. Medipol Üniversitesinde verilen tüm burslar karşılıksız olmakla birlikte, disiplin suçu, mazeretsiz devamsızlık, yatay geçiş yapmak gibi durumlar haricinde asla kesilmez. Üniversite misyonu olarak topluma faydalı olan bireyler yetiştirebilmeyi belirlemektedir. Vizyonuna ise güçlü ve girişimcilik ruhu gelişmiş, dinamik, bilime ve topluma yön veren bir üniversite olmayı almıştır.

İstanbul Medipol Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Kavacık Mah. Ekinciler Cad. No.19 Kavacık Kavşağı – Beykoz 34810 İstanbul
Adres; Unkapanı, Atatürk Bulvarı No:27 34083 Fatih İstanbul

İstanbul Medipol Üniversitesi Kariyer Olanakları
Üniversite insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Medipol Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Medipol Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ