İstanbul Medical Park Hastanesi İş Başvurusu

1993 yılında kurulan ve kurulduğu yıldan itibaren hastanecilik alanında faaliyetlerini sürdüren Medical Park Hastaneler Grubu, 15 ilde bulunan toplam 22 hastanesiyle hizmet vermektedir. Medical Park hastaneleri bugün toplam 428 bin 500 metre kareyi aşan kapalı alan, 166 ameliyathane, 13 bin 507 çalışan, 3 bin 506 yatak kapasitesiyle sağlık sektöründe öncü konumda yer almaktadır. Herkes için sağlık prensibiyle yola çıkan Medical Park, hastane sektöründe uluslararası standartları, Türkiye genelinde her sosyo – ekonomik seviyedeki hasta profiline ulaştırmaktadır. Medical Park, dünyada bulunan teknoloji ve tedavi yöntemlerini takip etmekte ve bilimi destekleyen yeni uygulamalar geliştirerek dünya sağlık sektörüne örnek olma hedefini taşımaktadır.

Alanlarında uzman çalışanlarıyla, hasta odaklı üstün bir hizmet anlayışını ve disiplinli çalışmayı bir araya getiren Medical Park Hastanesi, 4’ü Amerika kökenli olan JCI akreditasyonu ile belgelendirilmiştir. Hizmet anlayışını süreli daha yukarı taşımayı hedefleyen Medical Park, hacmini, yaygınlığını, deneyimini yüksek standartlar ve hasta odaklı tedavi yaklaşımlarıyla birleştirmiştir. Medical Park grubunun yarattığı VM Medical Park markasıyla firma sağlık sektörüne yepyeni bir vizyon kazandırmayı amaçlamaktadır. Değişen yaşam şekillerine adapte olan hastanecilik anlayışını Kocaeli’ye taşıyan VM Medical Park, dünyadaki tüm gelişmeleri takip ederek, tüm teşhis ve tedavi yöntemlerini, uzman ve akademik hekim kadrosunu, yenilikçi tıp teknolojilerini çağdaş bir hastanede buluşturmaktadır. Medical Park, dinamik, etkin, takım çalışmasına dayanan, sürdürülebilir bir sistemi sağlık sektörüne sunarak, sağlıklı bir geleceğin kapısını aralamaktadır.

İstanbul Medical Park Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Flatofis Haliç, Defterdar, Otakçılar Caddesi, No: 78 PK: 34050 Eyüp İstanbul

İstanbul Medical Park Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Medical Park Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Medical Park Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ