İstanbul Laboratuvarları İş Başvurusu

1951 yılında Sultanahmet’te kurulan İstanbul Laboratuvarı İstanbul’un en eski laboratuvarıdır. İstanbul Laboratuvarı 25 Şubat 1974 tarihi itibariyle Cağaloğlu’nda yenilenerek hizmetlerine Mikrobiyoloji ve Biyokimya ruhsatıyla devam etmiştir. Uzun yıllar boyunca hizmet vermesinin ardından İstanbul Laboratuvarı 1980 yılında hizmetlerine ara verme kararı almıştır. Firma 2009 yılı itibariyle yeniden faaliyete geçmiş yeni bir vizyon oluşturarak, marka tescilini almıştır. Çağdaş ve yüksek teknolojik cihazlara sahip olan İstanbul Laboratuvarları, 21. Yüzyılın sağlık hizmetlerini müşterilerine sürekli büyüyen bir hizmet ağıyla sunmaktadır. İstanbul Laboratuvarlarının hizmetlerine 2013 yılı itibariyle radyoloji ve görüntüleme merkezi birimleri de eklenmiştir.

İstanbul Laboratuvarı, kalite yönetim çalışmaları kapsamında ilk önce ISO – 9001:2008 kalite sistem belgesini almıştır. Sonrasında ise çok az sayıda laboratuvarda bulunan TÜRKAK TS EN ISO / IEC 17025 belgesini almak için çalışmalar başlatılmıştır. Yurtdışında bulunan uluslararası düzeyde tanınır ve akredite edilmiş laboratuvarlarla arasında iş birliği bulunan İstanbul Laboratuvarlarında her tür tetkik en üst seviyede güvenilir ve doğru bir biçimde yapılmaktadır. Uluslararası kalite programları sayesinde İstanbul Laboratuvarlarında sürekli olarak testler güvence altında tutulmaktadır. Testlerin kalibrasyon ve kontrolleri sürekli tekrar edilmektedir. İstanbul Laboratuvar grubu vizyonu ve hizmet kalitesi paralelinde öncü uygulamalar geliştirerek sağlık sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir. Yeni şubeler açarak, müşterilerine en yakın yerden hizmet vermeyi hedefleyen firma, Anadolu ve büyük illerde hizmet verebilmek için çalışmalarını büyük bir hızla sürdürmektedir.

İstanbul Laboratuvarları İletişim Bilgileri
Adres; Hasanpaşa Mah. Sarayardı Cad. 100/B (Söğütlüçeşme Metrobüs > 300 metre, Ayrılıkçeşmesi Metro > 400 metre) Acıbadem Kadıköy

İstanbul Laboratuvarları Kariyer Olanakları
Kurumun insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Laboratuvarlarında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Laboratuvarları insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ