İstanbul Koleji İş Başvurusu

1991 yılında iki eğitimcinin önderliğinde kurulan İstanbul Koleji, Nispetiye Caddesinde bulunan binasında eğitim ve öğretim hayatına başlamıştır. 1996 yılı itibariyle sekiz yıllık eğitim ve öğretime geçilen İstanbul Koleji, ilköğretim okulu olarak eğitim hayatına devam etmiştir. Günümüze kadar eğitim kalitesinden taviz vermeyerek, yıllar içerisinde daha fazla güçlenen İstanbul Koleji, Atatürk’ün çağdaş ilkelerini kendisine misyon edinmiş bir okuldur. Ülkemiz geleceğini şekillendirebilecek, karar alma mekanizmalarında rol oynayan bireyleri yetiştirmeyi hedefleyen İstanbul Koleji, eğitim öğretim hayatı boyunca güçlü duruşuyla kendisini kanıtlamış, çağdaş ve geleceğe hızla yürüyen bir okul olmuştur. Butik bir eğitim anlayışına sahip olan İstanbul Koleji, okuldaki tüm öğrencilerle bire bir ilgilenebilmek ve öğrencilerin tüm yeteneklerini ortaya çıkarabilmeleri için 20 kişilik sınıflar şeklinde düzenlenmiştir. Personel sayısı öğrenci sayısının 4’te 1 ‘i olarak planlanmış olup, her 4 öğrenciye 1 personel düşmesi hedeflenmiştir.

Uzmanlaşmaya büyük bir önem veren İstanbul koleji, sınıf ve branş öğretmenlerden oluşan uzman bir eğitimci kadrosuna sahiptir. İstanbul Kolejinde sınıf öğretmenleri klasik anlayıştan farklı olarak her sene aynı sınıfı okuturlar. Bu sayede uzun yıllar aynı sınıfa ders veren eğitimciler, sınıfın yaş özellikleri ve sınıfın eğitim – öğretimi konularında uzmanlaşırlar. İstanbul koleji aynı zamanda öğrencilerini sanatsal, sosyal ve kültürel alanlarda tam donanımlı yetiştirme hedefiyle bir üst eğitim hayatına hazırlamaktadır. İstanbul kolejinde küçük yaşlarda yoğun olarak İngilizce eğitimi verilmeye başlamaktadır. İlk sınıflarda İngilizce dersleri ana dili İngilizce olanlar tarafından verilirken, ilerleyen sınıflarda Türk ve yabancı öğretmenler dengeli olarak dil derslerine devam etmektedirler.

İstanbul Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Etiler, 34337 Beşiktaş İstanbul

İstanbul Koleji Kariyer Olanakları
Kurum insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ