İstanbul Hospital İş Başvurusu

İstanbul Hospital Sağlık Grubu 1995 senesinde “Yaşamla Aranızdaki Sağlıklı Çizgi” sloganıyla projelendirilerek sağlık alanına dayalı olarak faaliyetlerine başlayan köklü bir hastane unvanına sahiptir. Modern mimari yapısı ile ve aynı zaman’da ileri teknoloji tıbbi cihazlarla donatılmış olan hastane bünyesi birçok farklı branşa dayalı olarak faal bir biçimde hastaların sağlığıyla ilgilenen alanında uzman ve tecrübeli doktor kadrosu ile daima görevinin başında olmanın gururunu yaşamaktadır. İnsanların sağlığını daima ön planda tutacak hizmetler sergileyen İstanbul Hospital Sağlık Grubu, bu doğrultuda sağlık sorunlarına dayalı olarak kaliteli ve hasta memnuniyeti odaklı çözümler öne sürmektedir.

Her geçen gün biraz daha büyüyerek üstün başarılarla yol kat eden hastane bünyesi Göğüs Cerrahisi, Kadın Doğum ve Hastalıkları, Göz Sağlığı, İç Hastalıklar, Ağız ve Diş Sağlığı, Kulak Burun Boğaz, Göğüs Hastalıkları, Dermatoloji, Çocuk Hastalıkları, El ve Mikro cerrahi başta olmak üzere birçok farklı branşta tamamı uzman doktorlar eşliğinde muayene ve ameliyat işlemleri başarılı bir biçimde yapılmaktadır. Kurulduğu günden bu yana kalitesinden ve istikrarlı büyüme aşamasından hiç vazgeçmeyen hastane bünyesi hijyen ve tam donanımlı tıbbi odaları ile daima hastalarının beğenisini toplamaktadır. Doktorların yanı sıra tamamı alanında profesyonel bir yaklaşım sergileyen sağlık personelleri ile daima hastaların yüzünü güldüren kadroya sahiptir. Aynı zaman’da birçok alana yönelik sürekli istihdam veren hastane, ülkenin ekonomi gelişimine de oldukça destek olmaktadır.

İstanbul Hospital İletişim Bilgileri
Adres; Atatürk Mah., Pazaryolu Cad. No:30, 34303 İkitelli Küçükçekmece İstanbul

İstanbul Hospital Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Hospital firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Hospital insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ