İstanbul Halk Ekmek İş Başvurusu

1971 yılında sermayelerini yatırım amaçlı çalışmalarına harcayan İstanbul Halk Ekmek, 1978 yılında makine ve gerekli duyulan tüm donanım teçhizatlarını tamamlayarak ardından hukuki hazırlıklarını da yerine getirdikten sonra aynı yıl içerisinde ekmek üretimi üzerine faaliyetlerine başlamıştır. Daima kaliteli ve sağlıklı ekmek üretimi yaparak müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutacak çalışmalara imza atan İstanbul Halk Ekmek, İstanbul halkının daha taze, sağlıklı ve iyi hizmet alması üzerine İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından temeli atılarak halkın sağlıksız ve haksız uygulamalara maruz kalmasını engellemek adına bu girişimde bulunmuştur. Asıl hedefleri arasında dar gelirli insanların bu tür unlu mamullere yönelik rahatça alışveriş yapmalarını sağlamak olan İstanbul Halk Ekmek, aynı zamanda ekmeğin yanı sıra diğer unlu mamuller üzerine de yüksek standartların üstünde bir üretim hacmi sergilemektedir.

Sürekli üretim hacmi ve kalite standartlarını arttırma içinde bulunan İstanbul Halk Ekmek, Edirnekapı’da bulunan fabrikasına ek olarak 2 yeni farklı fabrikayı da faaliyete koyarak günlük ekmek üretim bazını 1.700.000(1,7 milyon) adede yükseltmiştir. Bunun yanı sıra kurulduğu günden bu yana bilinçli tüketimin baş sembollerinden biri olan İstanbul Halk Ekmek, toplumun daha bilinçli ve ziyan etmeden tüketim yapmasına yönelik birçok araştırma ve gerekli projelerde bulunmuştur. Zira sadece İstanbul’da günlük bazda 2 milyon adet ekmek çöpe gitmektedir. Bunu önlemek adına insanları bilinçlendiren İstanbul Halk Ekmek, aynı zaman’da birçok kişiye istihdam gösteren bir marka kuruluşu olarak ülke ekonomisine de destek vermektedir.

İstanbul Halk Ekmek İletişim Bilgileri
Adres; Esentepe Mah. Mimar Sinan Bulvarı No: 170/A Sultangazi / İSTANBUL

İstanbul Halk Ekmek Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Halk Ekmek firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Halk Ekmek insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM
 1. Abdullah karakaş dedi ki:

  28 yasındayım iş arıyorum şöförlügüm var sultangazide oturuyorum

 2. İzzet gümüşoğlu dedi ki:

  Mrb lar büyük ehliyetim war Wè 31 yaşındayim İHE şoförü olmak istiyorum nasıl müracaat edebilirim referanslarim wardir..

 3. Mühammer keskin dedi ki:

  Halk ekmekte çalışmak istiyorum hamurker veya Pişirici yani işten anliyorum

 4. Mühammer keskin dedi ki:

  İş başvurusunda bulunmak istiyorum ne yapmalıyım

 5. Şeref Özkan dedi ki:

  40 yaşındayım evliyim iki çocuk var B sınıf ehliyet Src2 src4 ve pisikoteknik belgem var

 6. asiye öz dedi ki:

  BEN OFİS GİBİ YERLERDE ÇAY HİZMETİ VEYA TEMİZLİK İŞLERİ ARIYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM

 7. asiye öz dedi ki:

  BEN FİRMARINIZDA ÇALIŞMAK İÇİN TEMİZLİK VE ÇAYCILIK İŞİ ARIYORUM

 8. Saip dedi ki:

  34 yasndayım iş arıorum sultangazıde ikmet edıorum dha önce fırıncılık yaptım.05448900067

BİR YORUM YAZ