İstanbul Halk Eğitim Merkezi İş Başvurusu

İstanbul’da bulunan halk eğitim merkezlerinde istihdam edilmek üzere birçok personel alımı yapılmaktadır. Çeşitli kurs ve benzeri eğitim alanlarına yönelik çalışmalar sergileyen halk eğitim merkezleri bu doğrultuda insanlara eğitim kapsamında verdikleri bilgiler ve sınavlar neticesinde hak görülen kişilere sertifika vermekte. Buna dayalı olarak bu tür kurumlarda açık öğretim liseleri ve benzeri eğitim faktörlerinin de işlem görmesi birçok kişinin işini kolaylaştırmaktadır. Bunların yanı sıra insanlara iş olanakları da sunan halk eğitim merkezleri her sene sözleşmeli veya üst düzey olmak kaydı ile kadrolu iş fırsatlarını da insanlara sunmaktadır. Bu doğrultuda Türkiye’nin en kalabalık şehri olan İstanbul’da çok sayıda bulunan halk eğitim merkezlerini göz önünde bulundurduğumuzda kurumun ne denli bir istihdam sunduğu da apaçık ortaya çıkmaktadır.

Özellikle de atanamayan öğretmenler ile ilgili birçok farklı proje hazırlayarak bu kişilere yönelik açtırılan kurslar dahilinde hem insanlara eğitim verilmesi hem de atanamayan öğretmenlere istihdam sağlanması İstanbul halk eğitim merkezinde yapılmakta. Bunun yanı sıra 2 yıllık üniversite mezunları içinde öğretmenlik yapabilmekte olduklarını da söylemekte fayda var. Birçok farklı alanda da iş pozisyonuna ihtiyaç duyan halk eğitim merkezlerinin sunmuş olduğu bu ayrıcalıklı iş pozisyonlarına yönelik birçok istihdam olanağını vermektedir. Ayrıca hademe ve benzeri alanlara yönelik sürekli olarak istihdam sunan İstanbul halk eğitim merkezi, ülke ekonomisine de canlandıran bir devlet kurumudur.

İstanbul Halk Eğitim Merkezi Kariyer Olanakları
İstanbul Halk Eğitim Merkezi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için kurumun insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. İstanbul Halk Eğitim Merkezi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ