İstanbul Göz Hastanesi İş Başvurusu

İstanbul halkı başta olmak üzere ülkenin dört bir tarafına göz hastalıkları üzerine sağlık hizmetleri sunmak isteyen İstanbul Göz Hastanesi 2001 yılından beri 15 yıllık bilgi ve birikimlerine dayanarak insan sağlığını olumlu yönde etkileyen faaliyet göstermektedir. Konum itibari ile Bahçelievler de bulunan merkezi sağlık binası ile aynı zaman’da Florya, Bakırköy, Bağcılar, Avcılar, Güngören ve Ataköy ilçelerine de ulaşım bağlantısı sağlayan ulaşabilirliği kolay olan bir hastane konumuna sahiptir. Aynı zaman’da İncirli Metrobüs Durağı’na 500 metrelik bir yakınlığa sahip olan hastane, ayrıca Atatürk Havalimanına da 7 KM’lik bir mesafe yakınlığına sahiptir.

Tıp çalışma ahlakı ve etiğine bağlı olarak çalışmalarını sürdüren İstanbul Göz Hastanesi hastalarının daima mutlu ve huzurlu bir biçimde muayene ve diğer tektik aşamalarında hasta haklarını ön planda tutarak faaliyetlerini başarılı bir biçimde sürdürmektedir. Göz hastalıkları üzerine yıllardır başarılı bir performans grafiği sunan İstanbul Göz Hastanesi tüm sigorta kuruluşlarına yönelik hizmet vermektedir. Bankalar, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emekli Sandığı, Bağkur ve Devlet Memurları mensuplarına da göz sağlığı üzerine faaliyetler vermektedir. Özel olarak projelendirilmiş modern mimari yapısı ve ileri teknoloji cihazlar ile tam donanımlı sağlık hizmetleri veren İstanbul Göz Hastanesi, Birçok farklı alana yönelik personel alımları yaparak hem istihdama yönelik destek olmakta hem de ülke ekonomisinin canlanmasına da katkıda bulunmaktadır.

İstanbul Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; İzzettin Çalışlar Cad. Neyyire Neyir Sk. No:3 Bahçelievler İstanbul

İstanbul Göz Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Göz Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Göz Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ