İstanbul Forum İş Başvurusu

17 Kasım 2009 yılında İstanbul Bayrampaşa ilçesinde açılan İstanbul Forum toplam’da 495.000 metrekare alana sahip Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olarak kurulmuş ve günümüze kadar dev bir marka ile faaliyetlerini 292 farklı marka ile müşterilerine kaliteli ve profesyonel düzeyde hizmetlerini sunmak adına faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’nin yanı sıra Avrupa’nın en büyük alışveriş merkezi olarak bilinen İstanbul Forum bünyesinde Türkiye’nin ve dünyanın en büyük markalarına yer vererek 292 farklı markaya ait mağaza ile alışveriş merkezini ziyaret etmekte olan insanlara ihtiyaçları dahilinde olan tüm ürünleri başarıyla sunmaktadır. Dev bir AVM niteliğinde olan İstanbul Forum yerli ve yabancı markaları içeren mağazaları ile daima kaliteli ve istikrarlı hizmetlerini yerine getirerek çalışmalarına farklı bir boyuttan halka arz etmektedir.

Zengin bir marka içeriğine sahip olan İstanbul Forum, ev dekorasyon alanında dev bir marka olan IKEA ve Türkiye’nin büyük yapı market zincirlerini oluşturan Koçtaş gibi büyüm markalar başta olmak üzere Bimeks, Teknosa ve Media Markt gibi teknoloji devi markaların ürünlerine dayalı satışlar sunulmaktadır. Bunların yanı sıra aynı zaman’da Adidas, Nike, YKM, C&A, Zara, Marks&Spancer, Boyner ve benzeri birçok büyük markayı da bünyesinde barındıran İstanbul Forum, ayrıca anne-bebek ve çocuk giyimi üzerine de giyim mağazaları içermektedir. Dünyaca ünlü eğlence sektörlerinin ve ileri teknolojiye dayalı sinema salonlarıyla da eğlence tutkunlarına büyük çözümler sunmaktadır.

İstanbul Forum İletişim Bilgileri
Adres; Kocatepe Mahallesi, Paşa Caddesi 34045 Bayrampaşa İstanbul

İstanbul Forum Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Forum’de kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Forum insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ