İstanbul Ecza Koop İş Başvurusu

Eczacılık üzerine ihtiyaçların artması Türkiye’deki birçok eczacı meslekleri gereği duyulan bu ihtiyaç neticesinde 1989 yılında atılım gerçekleştirerek Tüm Eczacı Kooperatifleri Birliği’ni (TEKB) kurarak aynı çatı altında toplanıp bu eksiklikler üzerine girişimlerde bulunmuştur. İlk meyvesini aynı sene içerisinde vererek 18 kasım 1989 yılında İstanbul Ecza Kooperatifi’nin kurulmasıyla büyüme evresine geçmiş ve büyük bir yol kat edilmiştir. İstanbul Ecza Kooperatifi’nin kurulmasının asıl amacı İstanbul’da oldukça yoğun bir ecza çalışmaları sürdürüldüğü için bunun daha nizami ve aynı zaman’da insanlara daha fazla yarar dokunulması üzerine projelendirilerek kurulması üzerinedir. Akabinde birçok şehirde sırası ile ecza kooperatifleri temellerini atmaya başlamıştır.

Kurulduğu andan itibaren günümüze kadar İstanbul’da eczacılık mesleği üzerine ekonomik kazançların dengelenmesi ve daha iyiye giderek insanlara daha fazla hizmet sunulması öngörülerek bilinçli hizmet anlayışını arttırmıştır. Edindiği bilgiler ve tecrübelere dayalı olarak ülkenin diğer şehirlerinde kurulan ecza kooperatifleri ile daima iletişim halinde olarak kendilerine yardım etmesi ve bu doğrultuda diğer şehirlerde bulunan kooperatiflerinde gelişmesinde büyük katkılarda bulunmuştur. Ülkenin tüm kooperatifleri ile paylaşmayı amaç sayan İstanbul Ecza Kooperatifi gücünü bağlı olunan güçlü üyeleri sayesinde alarak günümüze kadar iş potansiyeli ve işleyiş sermayesi yüksek bir kuruluş haline gelmektedir. Kurulduğu günden bu yana kaliteli işleyiş ve yüksek iş potansiyeli ile bilinen İstanbul Ecza Kooperatifi birçok kişiyi de bünyesinde istihdam ettirmektedir.

İstanbul Ecza Koop İletişim Bilgileri
Adres; Yenibosna Merkez Mah. Sedir Sokak No:3 Bahçelievler 34197 İstanbul

İstanbul Ecza Koop Kariyer Olanakları
İstanbul Ecza Koop bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için kurumun insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. İstanbul Ecza Koop insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ