İstanbul Deniz Otobüsleri İş Başvurusu

İstanbul Deniz Otobüsleri İş Başvurusu

İstanbul Deniz Otobüsleri İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

İstanbul Deniz Otobüsleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.(İDO), 1987 yılında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İstanbul’da yaşanan yoğun trafik sorununa karşın ve aynı zaman’da deniz ulaşımının projelendirilmesi üzerine kurulmuş ve günümüze kadar başarılı bir biçimde faaliyetlerini sürdürmüştür. Yıllarca büyük başarılar elde eden ve filosunu güçlendiren İDO, TDİ’ye bağlı olan Şehirlerarası Deniz Otobüsleri’ne 2005’in Mart ayında devredilmiştir. Günümüz tarihiyle, 88 iskelesi ve 103 gemilik dev filosu ile dünyanın en büyük deniz araç ve yolcu taşımacılığı ile Türkiye’nin gururu olmakta. Trafik sorunlarına ilişkin düzenlemeler ve alternatif yollar bulmak adına kurulan İDO, ilk olarak Norveç’ten özel olarak yaptırılıp satın alınan 10 adet 449 yolcu kapasitesine sahip deniz otobüsü ile ilk deniz yolcu taşımacılığı faaliyetlerine start vermiş, akabinde günümüzde deniz otobüsü adedini 22’e çıkararak hizmetlerine daha fazla yolcu taşımacılık üzerine faaliyet göstermektedir.

İstanbul’da yaşayan insanların yoğun trafikten dolayı kısa zamanda İDO’ya göstermiş oldukları ilgiden ötürü İDO tarafından 1995 senesinde Avustralya’dan 155 yolcu kapasitesine sahip 2 Monohull tipi deniz otobüsü satın alınarak filosunu güçlendirmiştir. Günümüze kadar 103 gemilik filosuna sürekli yeni gemileri Avrupa’da bulunan ülkelerden özel olarak yaptırıp satın alan İDO, bu doğrultuda yolcularının güvenini ve fazladan oluşan rağbetten ötürü herkese hizmet vermenin gururunu yaşamıştır. Kurulduğu günden bu yana hep aynı istikrar ve kaliteye sahip bir biçimde işleyiş gösteren İDO, çok sayıda kişiye istihdam sağlayarak ülke ekonomisine de oldukça destek vermiştir.İstanbul Deniz Otobüsleri İletişim Bilgileri
Adres; Kennedy Caddesi, Yenikapı Hızlı Feribot İskelesi, Fatih, İstanbul

İstanbul Deniz Otobüsleri İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Deniz Otobüsleri firmasında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Deniz Otobüsleri insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ