İstanbul Aydın Üniversitesi İş Başvurusu

Anadolu Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından 2003 yılında İstanbul’da kurulan vakıf üniversitesidir. İstanbul Aydın Üniversitesi kurulduğu günden bu güne kadar eğitim ve öğretim yapmak için teknolojik anlamda güncelliğini sürekli koruyan bir alt yapıya sahip, topluma hizmet edinmeyi amaçlayan eğitim kurumlarının başında gelmektedir. Kültürel farklılıkları bünyesinde barındıran aynı zamanda bireysel farklılıkları da dikkate alan bu eğitim kurumu gençlerin mesleklerinde her anlamda kendisini yetiştirmiş, kaliteli bireyler olmasını da amaçlamaktadır. Yurdumuzda ve yurtdışındaki birçok ülkede öğrenciler ve akademisyenler için gözde eğitim kurumları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

Eğitim- öğretim alanında mükemmelliyetçi bir anlayışı benimseyen kurum, çağdaşlığı da esas alarak bilgiyi üretime dönüştüren gençler yetiştirmeyi hedeflemektedir. Aydınlık bir geleceğe sloganından hareketle tam bir şehir ve kampüs üniversitesi olan fakülte, Hukuk Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İletişim Fakültesi, Mühendislik Fakültesi, Eğitim Fakültesi, Mimarlık ve Tasarım Fakültesi alanlarında hizmet vermektedir. Üniversitede Fen Bilimleri Enstitüsü, Sosyal Bilimler Enstitüsü ve Sağlık Bilimleri Enstitüsü bulunmaktadır. Aynı zamanda üniversitede yüksekokullarda bulunmaktadır.

İstanbul Aydın Üniversitesi İstanbul’un çeşitli yerlerinde kampüslere sahiptir. Florya yerleşkesi, Bahçelievler yerleşkesi,Bahçelievler Diş Hekimliği yerleşkesi, Kadıköy yerleşkesi, Beşiktaş yerleşkesi, Bakırköy yerleşkesidir. Aynı zamanda üniversitenin konaklama olanakları da oldukça iyidir. Aynı zamanda sağlık hizmetleri, çeşitli dil kursları ve spor salonları ile gençlerin zamanlarını güzel ve verimli şekilde geçirmeleri de sağlanmaktadır.

Aydın Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; Beşyol Mah.Inönü Cad.No: 38 Sefaköy Küçükçekmece / İSTANBUL

İstanbul Aydın Üniversitesi Kariyer Olanakları
İstanbul Aydın Üniversitesi bünyesine katacağı memur ve personelleri Kpss benzeri devlet sınavları sonucunda belirlemektedir. Taşeron firmalar aracılığı ile de işçi, eleman alımı yapmaktadır. Konu ile ilgili detaylı bilgi için üniversite insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. İstanbul Aydın Üniversitesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ