İstanbul Atatürk Havalimanı İş Başvurusu

Dünyanın en zor sektörlerinden biri olarak bilinen havalimanı işletmeciliği üzerine bilgi ve birikimlerini aynı zaman’da deneyim ve yaratıcı fikirleri ile projelendiren İstanbul Atatürk Havalimanı, dış hatlar terminali ihalesiyle 1997 yılında faaliyetlerinin temelini başlatmıştır. Özel olarak kurulan bir ortaklık neticesinde başlatılan havalimanı projesi çok kısa bir süre içerisinde büyük bir başarı öyküsüne dönüşerek günümüzde milyonlarca insana hava yolu taşımacılığı alanında hizmetler sunmaktadır. Yüksek nitelikteki insan kaynağı, sektör hakkında ileri derecede bilgi ve birikim kaynağı ve yapılan büyük proje sermayesi ile marka halini alarak Dünya’nın en kaliteli havalimanları arasındaki yerini almıştır. Modern mimari yapısı ve ileri teknolojinin sürekli aktif olarak kullanıldığı İstanbul Atatürk Havalimanı yıllık yüksek yolcu kapasitesi ve uçak seferleri ile yoğun bir trafik içerisinde işlerini yürütmektedir.

Havalimanı işlemeciliği üzerine dünyanın lider markası olan TAV aynı zaman’da günümüzde İstanbul Atatürk Havalimanının yanı sıra aynı zaman’da İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa/Alanya Havalimanı, Milas-Bodrum Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanının işletmeciliğini yapmaktadır. Ayrıca Tunus’ta bulunan Enfidha-Hammamet ve Monastır, Gürcistan’da bulunan Batum ve Tiflis, Suudi Arabistan’da bulunan Medine, Hırvatistan’da bulunan Zagreb ve Makedonya’da bulunan Ohrid ve Üsküp havalimanları gibi dünya ülkelerinde yer alan havalimanı işletmeciliğini de yıllardır başarılı bir biçimde sürdürmeye devam etmektedir. 2015 istatistik verilerine göre TAV Havalimanlarının gerçekleştirmiş olduğu 780.000 uçak seferinde toplam’da 102.000.000’dan fazla yolcu seyahat etmiştir.

İstanbul Atatürk Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Atatürk Havalimanı Uluslararası Terminali 
34149 Yeşilköy / İstanbul

İstanbul Atatürk Havalimanı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Atatürk Havalimanında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Atatürk Havalimanı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ