İstanbul Atatürk Havalimanı İş Başvurusu

Dünyanın en zor sektörlerinden biri olarak bilinen havalimanı işletmeciliği üzerine bilgi ve birikimlerini aynı zaman’da deneyim ve yaratıcı fikirleri ile projelendiren İstanbul Atatürk Havalimanı, dış hatlar terminali ihalesiyle 1997 yılında faaliyetlerinin temelini başlatmıştır. Özel olarak kurulan bir ortaklık neticesinde başlatılan havalimanı projesi çok kısa bir süre içerisinde büyük bir başarı öyküsüne dönüşerek günümüzde milyonlarca insana hava yolu taşımacılığı alanında hizmetler sunmaktadır. Yüksek nitelikteki insan kaynağı, sektör hakkında ileri derecede bilgi ve birikim kaynağı ve yapılan büyük proje sermayesi ile marka halini alarak Dünya’nın en kaliteli havalimanları arasındaki yerini almıştır. Modern mimari yapısı ve ileri teknolojinin sürekli aktif olarak kullanıldığı İstanbul Atatürk Havalimanı yıllık yüksek yolcu kapasitesi ve uçak seferleri ile yoğun bir trafik içerisinde işlerini yürütmektedir.

Havalimanı işlemeciliği üzerine dünyanın lider markası olan TAV aynı zaman’da günümüzde İstanbul Atatürk Havalimanının yanı sıra aynı zaman’da İzmir Adnan Menderes, Gazipaşa/Alanya Havalimanı, Milas-Bodrum Havalimanı, Ankara Esenboğa Havalimanının işletmeciliğini yapmaktadır. Ayrıca Tunus’ta bulunan Enfidha-Hammamet ve Monastır, Gürcistan’da bulunan Batum ve Tiflis, Suudi Arabistan’da bulunan Medine, Hırvatistan’da bulunan Zagreb ve Makedonya’da bulunan Ohrid ve Üsküp havalimanları gibi dünya ülkelerinde yer alan havalimanı işletmeciliğini de yıllardır başarılı bir biçimde sürdürmeye devam etmektedir. 2015 istatistik verilerine göre TAV Havalimanlarının gerçekleştirmiş olduğu 780.000 uçak seferinde toplam’da 102.000.000’dan fazla yolcu seyahat etmiştir.

İstanbul Atatürk Havalimanı İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Atatürk Havalimanı Uluslararası Terminali 
34149 Yeşilköy / İstanbul

İstanbul Atatürk Havalimanı Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Atatürk Havalimanında kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Atatürk Havalimanı insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. çetin dedi ki:

  yaş 31 sultangazi ikahamet etmekteyim

 2. çetin dedi ki:

  öncelikle merhaba 2000 yılından 2011 yılına kadar aynı iş yerinde şalıştım. çıkmak istemedim ama zor geldi ayrılmak. ama öyle gerekti.sonra5 yılda bir yerde çalıştım. ama ayrılmak istiyorum. acilen bir iş bulmam lazım.evet zordur dediler zor diye ama zoru severim…ilk okul mezunuyum.aslında bazı arkadaşlar bavul indirme bindirme dediler havalimanında olursa sevinirim..sultangazi oturduğum semt iyi akşamlar ya 31 bu arada

 3. HASAN AKÇAM dedi ki:

  HASAN AKÇAM 01.01.1992 ARDAHAN TELEFON NUMARASI 0543 215 23 40

 4. HASAN AKÇAM dedi ki:

  doğum yeri ardan doğum tarihi 01.01.1989 telefon 0543 215 23 40

 5. hüseyin dedi ki:

  çalışmak istiyorum

 6. Aygüzel dedi ki:

  Mutfak bölümü

BİR YORUM YAZ