İstanbul Acıbadem Hastanesi İş Başvurusu

Kendisine değer veren insanların tercih edeceği hastanelerin başında gelen Acıbadem Hastanesi, hastaneler ve tıp merkezleri olarak hizmet vermektedir. İstanbul Anadolu yakasında Kozyatağı Hastanesi, Kadıköy Hastanesi olarak hizmet vermektedir. İstanbul Avrupa yakasında ise Atakent Hastanesi, Bakırköy Hastanesi, İnternational Hastanesi,Maslak Hastanesi, Taksim Hastanesi olarak hizmet vermektedir. Sadece İstanbul’ da değil, Kocaeli, Kayseri, Adana, Ankara,Eskişehir’de de Acıbadem Hastanelerini bulabilirsiniz.

Toplumun yaşam kalitesini artırmak misyonuna sahip olan bu hastaneler, ağız diş ve çene cerrahisi, ayak ve ayak bileği cerrahisi, beyin ve sinir cerrahisi, kemik iliği nakli merkezi, genetik tanı merkezi, varis polikliniği, ürüloji gibi çok çeşitli tıbbi birimlerde hizmet vermektedir. Aynı zamanda hastane daha sağlıklı hizmet verebilmek adına da online olarak sizlere yardım etmektedir.

Hastanenin insan kaynakları birimine baktığımız zaman ürün uzmanı ve uzman yardımcılığı bölümlerinde çalışacak üniversitenin ilgili bölümlerinden mezun, iletişim becerileri kuvvetli,check up bölümünde çalışacak, pazarlama konusunda kendisini yetiştirmiş ve iyi referansı olan, office programlarını etkin bir biçimde kullanan, pozitif, çalışma azmi ve isteği içerisinde olan, kariyer yapmayı hedeflemiş, orta düzeyde ya da iyi derecede İngilizce bilen gençlerle çalışmayı istemektedir. Bu özelliklere sahip biriyseniz hastanede çalışmak üzere başvurunuzu kolaylıkla sistem üzerinden yapabilirsiniz. Daha sonrasında ise Tc kimlik numaranıza göre başvuru sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Acıbadem Hastanelerinde görevlendirilmek üzere çalışacak hemşire, bakım destek personeli, depo görevlisi, mekanik teknisyeni,elektrik teknisyeni, güvenlik görevlisi, biyomedikal teknikeri ve daha birçok alanda çalışacak iletişimi güçlü insanlar aranmaktadır. Sistem üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz.

İstanbul Acıbadem Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:49 34662 Altunizade / Üsküdar / İSTANBUL

İstanbul Acıbadem Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İstanbul Acıbadem Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. İstanbul Acıbadem Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ