İSTAÇ İş Başvurusu

Türkiye’nin çevre yönetim şirketleri arasında önde gelen markası İSTAÇ, 1994 yılında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait bir iştirak olarak kurulmuş olup, ülkemizde ilk düzenli depolama sahasına sahip işletme faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de çevre yönetimi alanında ARGE, üstün kalite hizmeti ve atık entegre yönetimi ile emsali olmayan bir çalışma faaliyeti göstererek günümüzde kadar başarılı bir iş performansı sergilemiştir. Kamu hizmetleri üzerine yıllardır kaliteli bir işleyiş gösteren İSTAÇ, kurulduğu günden bu yana hep aynı işleyiş akışı üzerinden tüm görevlerini eksiksiz ve hatasız yerine getirmenin gururunu yaşamaktadır.

İstanbul Şişli’de bulunan İSTAÇ Genel Müdürlüğü’nün yanı sıra 50’e yakın operasyon ünitesine sahip 4.000 kişilik dev personel kadrosu ile hizmetlerini aksamasız yerine getirmektedir. Sıfır etki yaratacak yaşanılabilir çevre için özgün çözünler üreten İSTAÇ, hem üretken olarak hem de çevre bilincini oluşturmak adına misyonu gereği profesyonel bir hizmet sağlamaktadır. Günümüzde Çevre Laboratuarı Analizleri, Endüstriyel Atık Yönetimi, Tıbbı Atık Yönetimi, Yerel Yönetimler İçin Teknik Danışmanlık, İstanbul Ana Arter ve Meydan Temizliği, Gemilerden Atık Alımı, Araştırma ve Geliştirme Çalışmaları, Çöp gazından Elektrik Enerjisi Üretimi, Organik Atıklardan Kompost Üretimi, Harfiyat-İnşaat ve Yakıntı Atıkları Yönetimi, Çevre Eğitimleri ve Etkinlikleri üzerine 20 yıldan fazladır faaliyet göstermekte olup, 4.000’den fazla kişiye istihdam sağlayan İSTAÇ, bu doğrultuda halen personel alımlarına devam etmektedir.

İSTAÇ İletişim Bilgileri
Adres; Paşa Mah. Piyalepaşa Blv. No:74 34379 ŞİŞLİ / İSTANBUL

İSTAÇ Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İSTAÇ firmasında kariyer yapabilirsiniz. İSTAÇ insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sezer BEKTAS dedi ki:

    Merhana sezer BEKTAS 1986 dogumluyum giresunluyum tir ve agirvasta soforuyum evliyim ikitana evlatim var rahmetli babam Ali BEKTAS gibi uzun yillar istaca hizmet vermek istiyorum bilginize sunarim efendim.Merkez mahhallesi göktürk caddesi yesil apartmani no 19/9 gokturk/eyup/ist

BİR YORUM YAZ