İSS Temizlik İş Başvurusu

Danimarka menşeili olarak ve 1901 yılında güvenlik şirketi olarak kurulan ISS grup, günümüzde 77 farklı ülkede, temizlik, catering, güvenlik, bahçe bakımı, teknik hizmetler, çamaşırhane yönetimi, haşere ilaçlama, ofis destek ve tesis yönetimi gibi konularda hizmetler veren dünyadaki lider hizmet şirketlerinden birisidir. ISS grup, dünyanın önde gelen hizmet şirketlerinden birisi olarak, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş hizmetler veya entegre hizmetler sunmaktadır. Temiz bir çevre sağlamak ve sağlıklı bir iş ortamında çalışmak çalışanların performansını arttırabilmek için temel gereksinimlerdir. Bunun bilincinde lan ISS, 100 yılı aşan tecrübesiyle temizlik uygulamalarında esnek ve verimli bir hizmet sunabilmek için yeni standartlar geliştirmiştir. 1930 yılından beri temizlik sektöründe lider firmalardan bir tanesi olan ISS’nin dünya çapında yaygınlığı gün geçtikçe artış göstermektedir.

ISS hizmetlerinin büyük bir bölümünü oluşturan temizlik hizmetlerinde kaliteyi sürekli arttıran firma, dünya temizlik sektörüne yön veren firmalardan bir tanesidir. ISS’in dünya genelinde sunduğu hizmetler, uzmanlığa dayanan süreçler, belgelenmiş olan süreçler, hem ulusal hem de uluslararası alana yayılmış olan en iyi uygulamaları paylaşma ve kullanma yeteneğinin temelleri üzerine kurulmuş bir mükemmellik sunmaktadır. ISS temizlik firması, her müşterisinin ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önüne alarak çözümler üreterek, yeni yöntemler geliştirmek suretiyle, her geçen gün temizlik kalitesini ve personel çalışma koşullarını iyileştirmektedir. ISS kalite kontrol uygulamaları ve müşteri değerlendirme anketleriyle müşteri beklentilerinin tam anlamıyla karşılandığından emin olmaktadır. ISS temizlik, günlük ofis temizliği, endüstriyel temizlik, hijyenik odaların temizliği, cam temizliği ve birçok farklı temizlik hizmeti sunmaktadır.

İSS Temizlik İletişim Bilgileri
Adres; Çağlayan Mah. Karaağaç Sok. No:2 34410 Kağıthane – İstanbul

İSS Temizlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İSS Temizlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. İSS Temizlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ