İSS Güvenlik İş Başvurusu

Danimarka’da 1901 yılında güvenlik şirketi olarak kurulan Integrated Service Solutions kısaca ISS, günümüzde 77 ülkede, Güvenlik, Temizlik, Catering, Teknik Hizmetler, Bahçe Bakımı, Çamaşırhane Yönetimi, Ofis Destek, Haşere İlaçlama ile Tesis Yönetimi konularında hizmetler sunan dünyanın lider hizmet şirketlerinden bir tanesidir. ISS Güvenlik, dünyadaki önde gelen Tesis Yönetimi şirketlerinden birisi olarak, her bir müşterisinin ihtiyaçlarına en uygun, özelleştirilmiş tek bir hizmeti ya da entegre hizmetler çözümünü sunmaktadır. 74 milyar Danimarka Kronunu bulan cirosuyla dünya genelinde 200 binden fazla müşteriye sahip olan ISS grubun bugün itibariyle 510 binden fazla çalışanı bulunmaktadır.

ISS PROSER, ISS grubun güvenlik şirketi olarak özenle seçilmiş resmi sertifikalı güvenlik personellerine, konusunda uzman olan ve yeterli deneyime sahip yönetim kadrosuyla, görevinin başlangıcından itibaren kalitede devamlılığı sağlayan eğitim modelleriyle güvenlik hizmetlerinden mükemmelliği hedeflemektedir. ISS PROSER, sürekli olarak eğitilen ve denetimlerle gelişimleri takip edilen personel kadrolarına modern teknolojinin imkanlarını en iyi şekilde entegre ederek güvenli güvenlik vizyonunu oluşturmuştur. ISS kalite politikaları ışığında ISS PROSER, sektördeki gelişmeleri takip eder, yasal gerekliliklere uyar, çalışanlarıyla birlikte müşteri memnuniyet ve beklentilerini sürekli ölçerek iyileştirir, ana girdileri sağlamakta olan tedarikçileri düzenli olarak değerlendirerek gelişmelerine yardım eder, sistemli ve verimli bir çalışma prensibiyle daha kaliteli bir güvence sistemini benimseyerek, etkinlikleri ölçümlerle sürekli olarak geliştirir. Tüm Türkiye’de mağazalardan alışveriş merkezlerine, endüstriyel tesislerden eğitim ve sağlık kurumlarına, konut ve sitelerden rezidanslara uzanan pek çok farklı sektörde yüzlerce kuruma ve kuruluşa hizmet sunmaktadır.

İSS Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Çağlayan Mahallesi Karaağaç Sokak No:2 34410 Kağıthane – İstanbul

İSS Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İSS Güvenlik’de kariyer yapabilirsiniz. İSS Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ