İsra Market İş Başvurusu

İsra Marketler Zinciri, ticaretten çok ticari işleyiş içerisinde yer alan çevreye ve insan saygı temellerini ilke edinerek dinamik yapısı ve güler yüzlü personel kadrosu ile 2000 yılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Stratejik bir bünye projesi ile hayata geçirilen İsra Market, günümüzde perakendecilik alanında vermiş oldukları karar neticesinde faaliyetlerini kaliteli ürün ve ekonomik satış potansiyeline dayalı olarak halkın daha kaliteli ürünleri daha ucuza almasını sağlamıştır. Bu doğrultuda en çok tercih edilen marka nihayetine sahip olarak hızla büyümüş ve aldığı yeni kararlar neticesinde şube açma gereksinimi duymuştur. Oluşan gelişimler neticesinde günümüzde hali hazırda var olan ve sürekli faal durumda çalışan 15 şube ile 17.000 m2 alan üzerinden hizmetlerini sürdürmektedir.

Hesaplı ve kaliteli alışverişin değişmeyen adresi haline gelen İsra Market, kurulduğu günden bu yana hep aynı kalite ve istikrarlı duruşuyla personellerinin güler yüzlü hizmet aksanı müşterilerin daima memnun kılmış ve sürekli tercih edilme durumuna yükselmiştir. Kurulduğu günden bu yana sürekli modern ve çağdaş girişimlerde bulunarak özel idari lojistik alanı ve şubeleri ile vatandaşların daha kaliteli alışveriş yapmasını sağlayarak ülke genelinde bir üne sahip olmuştur. Bu neticede sürekli tercih edilerek yoğun bir ilgiye ulaştığı için sürekli olarak yeni personel istihdamı duymaktadır. Buna hitaben yıllık sürekli personel alımları yapılmakta olup, ülke ekonomisine de katkısı oldukça yüksektir.

İsra Market İletişim Bilgileri
Adres; Çalı Sanayi Bölgesi 2. Sokak No: 2 Nilüfer Bursa

İsra Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İsra Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. İsra Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ