İşmer İş Başvurusu

İRENBE kadın sağlığı, kadın doğum, tüp bebek gibi konularla ilgilenen ve bu konularda insanlara hizmet sunan bir kurumdur. İRENBE yaklaşık olarak 32 senedir işini başarı ile yapmaktadır. 1983 senesinde gebelik, kadın sağlığı, kadın doğum gibi alanlarda hizmet vermek amacı ile açılmış olan bu kurum işinde uzman olan kişilerle yoluna devam etmektedir. İRENBE’nin tek bir şubesi bulunmamaktadır. 1998 senesinde İzmir’de ilk defa bir Tüp Bebek Merkezi açılmıştır ve bu merkez İRENBE kurumuna bağlıdır. İRENBE çalışmalarına bu şekilde hızlı devam etmektedir. İzmir’de kadın hastalıkları ve kadın doğum alanında sorunları olan bireyler İRENBE’ye başvurabilirler. Kurum müşteri odaklı çalışmaktadır ve müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. İRENBE’nin temel olarak hedeflediği durum ise kadın doğum ve kadın hastalıkları gibi önemli bir konuda güvenilir, hijyenik ve kaliteli bir şekilde hizmet vermektir. Çünkü kadın hastalıkları ve kadın doğum kesinlikle önemsenmesi gereken bir konudur. Her sene birçok kadın doğum iltihapları ve kadın hastalıkları nedeniyle yaşamını yitirmektedir. İRENBE tüm bu sorunlara çare olabilmek için kurulmuş olan bir kurumdur. Alanında uzman olan çalışanlar hasta odaklı çalışmaktadır. Hastaların şikayetlerine ve sorunlarına son derece önem verilmektedir. İRENBE’de sadece kadın hastalıkları değil çocuk hastalıkları ile de ilgilenilmektedir. İRENBE’nin hizmet verdiği alanları beş kategoride inceleyebiliriz. Bunlar kadın sağlığı ve hastalıkları, kısırlık tedavisi ve tüp bebek, gebelik takip sistemi ve doğum, aile planlaması, çocuk sağlığı ve hastalıkları olarak sıralanabilir.

İRENBE sadece İzmir için değil komple Ege Bölgesi için yeterli hizmet vermekte olan bir kurumdur. İRENBE’de kullanılan sağlık ürünleri son teknoloji ile üretilmiştir. Endoskopik yöntemler diğer yöntemlere göre daha sağlıklıdır. Bu nedenle İRENBE’de de endoskopik yöntemlerle tedaviler gerçekleştirilmektedir. Laparoskopi adı verilen kapalı cerrahi yöntemi genellikle kist tedavisinde kullanılmaktadır. Ofis Histeroskopi adı verilen yöntem ise rahim duvarıyla alakalı olan sorunların çözümünde kullanılır. İRENBE bu yöntemleri en saplıklı şekilde uzman kadrosu ile uygulayarak birçok kişinin hayatını güzelleştirmiştir. Siz de İRENBE hakkında detaylı bilgi edinmek için İRENBE’nin internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İşmer İletişim Bilgileri
Adres; İş Kuleleri, Kule 2 80620 4. Levent, İstanbul

İşmer Kariyer Olanakları
İşmer insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İşmer’de kariyer yapabilirsiniz. İşmer insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ