İSMEK İş Başvurusu

İSMEK kariyer olanakları ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Sanat ve Meslek Eğitimi Kursları hakkında bilgiler verilmektedir. İSMEK’te alanında uzman olan öğretmen alımları yapılmaktadır. Güncel olarak baktığımızda başvuru yapılabilecek 163 açık iş pozisyonu bulunmaktadır. Alınacak olan personeller İSMEK’te çeşitli pozisyonlarda çalışacaklardır. Alt kısımda vermiş olduğumuz kariyer sayfası linkine tıklayarak açık pozisyonlardan size uygun olana online iş başvurusu yapabilirsiniz.

İSMEK ve benzeri kurumların iş ilanlarını güncel ve anlık olarak Facebook sayfamızda takip edebilirsiniz. Alt kısımda yer alan Facebook sayfamızı beğenebilirsiniz.

İSMEK Hakkında Genel Bilgi
Eğitim: Toplum yaşayışında yer edinmek için edinilen bilgi, beceri ve anlayıştır. Eğitim geniş anlamda, bireylerin toplumun standartlarını, inançlarını ve yaşama yollarını kazanmasında etkili olan tüm sosyal süreçlerdir. Gelişmiş her toplum ve bireyde eğitim şarttır.

Meslek ise; bir kimsenin yaşamını sürdürmek, geçimini sağlamak için yaptığı sürekli iş; zihinsel sanatsal vb. çalışmaya dayalı iştir.

İSMEK, yani İstanbul Büyük Şehir Belediyesi Sanat ve Mesleki Eğitim Kursları da halka olan hizmet boyutunda bu kurumlar vasıtasıyla ücretsiz olarak eğitim ve meslek kazandırmaya devam etmektedir. İSMEK, 250 farklı bıranşta eğitim ve meslek edinme olanağını sunmaktadır. Ek faaliyet alanları olarak sergi, yardımlaşma, defile, el sanatları, bilgi şöleni ve konferanslarla kültürel ve mesleki destek sağlanmaktadır.
İstanbul halkı içinde yeteneklerinin farkında olmayan bireylerin yeteneklerini, becerilerini keşfettirip ya da yetenek ve başarısının farkında olan fertlere daha da ileri seviyeye ulaştırmak hedefinde olan İSMEK ciddi çalışma ve etkinlikler içinde bulunmaktadır. Renk, yaş, dil ve inanç gözetmeksizin İstanbul halkına bu hizmeti sunan İSMEK, il bazında eğitim, istihdam ve başarı kriterlerinin çok üstünde bulunmaktadır. Ayrıca sosyal hayatı ya da sosyal çevresi çok az olan fertlere de çevre edinme, hoş vakit geçirme gibi imkânlar sağlamaktadır. El sanatları ve atölyeden çıkan ürünlerinde satış imkânını İSMEK kursiyerlerine özel ofislerde sağlamaktadır.

Ahşap teknolojisi, aile ve tüketici bilimleri, bahçecilik, bilişim teknoloji, kişisel gelişim, konaklama ve seyahat hizmetleri, kuyumculuk, büro yönetimi, makine, çocuk gelişimi, el sanatları, muhasebe ve finansman, müzik ve gösteri sanatları, okuma ve yazma, pazarlama ve perakende, radyo televizyon, gazetecilik, tekstil, seramik, güzellik ve sac bakımı, yabancı diller, tarım, halkla ilişkiler, gıda hasta ve yaşlı hizmetleri verilen kursun sadece ana konu başlıklarını oluşturmaktadır. Bu bölümlerinde birçok alt dalı vardır.

İSMEK, görüldüğü gibi emeği üretime dönüştürerek bireysel ve toplumsal olarak maddi ve manevi katkıyı sağlamaktadır. Ayrıca herkese bir iş imkanı her keşfedilmemiş yeteneği ortaya çıkartmak gibi evrensel ve tamamen hizmete dönük çalışmalarıyla İstanbul halkına ve il genelindeki eğitim,kültür ve meslek sahibi sayısını artırmada bambaşka bir yerdedir.

İSMEK İletişim Bilgileri
Adres; Emiroğlu Cad. No:76 Mimar Sinan / İstanbul

İSMEK Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İSMEK firmasında kariyer yapabilirsiniz. İSMEK insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Havva Turan dedi ki:

  17.08.1977 doğumluyum. İstanbul/Bayrampaşa’da yaşıyorum. Bankalarda Çaycılık/Temizlik tecrübem var ve aynı işi yapmak istiyorum…

 2. Bahar mentes dedi ki:

  Ben sekiz yıl resim kursunuzq gelip eğitim aldım lise mezunu tüm fakat resim dersi öğretmenliği yapmak istiyorum nereye nasıl başvurabilirsiniz yardımlarınızı bekliyorum

 3. Rukiye dedi ki:

  iyi günler iyi akşamlar güvenlik kimlik kartım,aşcı yardımcılığı sertifikam ve bilgisayar sertifikam var.%40 kırk raporlu kızım var işe ihtiyacım var mumkünse herhangi bir işte çalışmak istiyorum
  hırka’i şerif mah fatih istanbulda yaşıyorum.

 4. Veysel yılmaz dedi ki:

  17 yıl 1 yüzme havuzu şirketinde çalıştım havuz bakımı operatörlük belgem var yaşım 45 iş ariyorum sefaköyde oturuyorum. saygılarımla .

 5. döndü bulut dedi ki:

  01.10.1962 KARABÜK Doğumluyum. Ssk lı olarak 20 yıllık iş tecrübem var. GÜNEŞLİ YENİBOSNA ŞİRİNEVLER Civarında çaycılık, büro temizliği, yemek dağıtımı, paketleme gibi iş aramaktayım. İlginize teşekkürler, Saygılar.

 6. tülin canpek dedi ki:

  13.04.1972 doğumluyum, lise mezunuyum. Şu an 3.6 yaş çocuk gelişimi kursuna gidiyorum. Kursum bitince işe girmek istiyorum. 5 yıl sekreterlik yaptım. 3 yıl çocuk etkinliklerinde çalıştım. İş arıyorum.

 7. ceyhun gören dedi ki:

  Türk dili ve edebiyatı mezunuyum, 25 yaşındayım. İş arıyorum.

BİR YORUM YAZ