İsmek İş Başvurusu

Hayat Boyu Öğrenim sloganı ile günümüze kadar birçok öğrenciye eğitimler sunan İSMEK, 1996 yılında dönemin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Tayyip Erdoğan zamanında sosyal doku projesi adı altında faaliyetlerine başlamıştır. İSMEK ilk yıllarında toplam’da 141 öğrenciye 3 farklı kurs merkezinde 3 branşta eğitimlerine başlamış olup son olarak tamamlanan 2015-2016 eğitim dönemi itibari ile toplam’da 38 ilçeye ulaşmış olup, 2 milyon öğrenciden fazla kişiye 235 kurs merkezi bünyesinde toplamda 412 branşta eğitim sağlamıştır. Kurulduğu günden bu yana yıllarca öğrencilerin daha kapsamlı bir eğitim görmeleri adına faaliyet gösteren İSMEK, bu doğrultuda kaliteli eğitimin unvanını alarak yıllar boyunca hiç değişmeyen sistemi sayesinde sürekli yeni nesillerin ülkeye faydalı olması adına faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Günümüzde erişmiş olduğu öğrenci sayısıyla ülkemizde yer alan birçok üniversite kapasitesinden daha fazla öğrenciye sahipliği ile bilinmektedir. Hem kursları hem de eğitimci kadrosu ile her sene çok sayıda öğrenciye farklı branşlarda çok sayıda öğrenciye kurs niteliğinde eğitimler sunarak her bir öğrencisinin başarılı olması üzerine eğitimlerini sunmaktadır. Birbirinden farklı branş ve ders çeşitliliği ile sunmuş oldukları eğitim çerçevesinde günümüz Halk Üniversitesi halini alarak yüksek eğitim potansiyeli sunan dev bir eğitim merkezine dönmüştür. Günümüz tarihinde İSMEK, tüm dünyaya örnek olacak nitelikte bir başarıya imza atmış, dünyada model sayılacak yenilikçi bir eğitimi sürdürmektedir.

İsmek İletişim Bilgileri
Adres; Akşemseddin Mahallesi Vatan Caddesi No:6 (Historia AVM yanı) Fatih İstanbul

İsmek Kariyer Olanakları
İsmek bünyesine katacağı personelleri nasıl alacağını insan kaynakları sayfasında belirtmiştir.. Konu ile ilgili detaylı bilgi için kurumun insan kaynakları ile görüşebilir ve online olarak bilgi sahibi olabilirsiniz. İsmek insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ