İsmar Market İş Başvurusu

İsmar Market 1996 senesinde İstanbul’da kurularak değişen perakende piyasasının öncüleri arasında yer alarak faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de ilk yerel sermayeli organize marketler zinciri arasında yer alan İsmar Market bu unvan ile yıllardır Türkiye’nin birçok noktasından sunmuş olduğu kaliteli perakende işletmeciliği ile halkın daima daha ekonomik ve daha sağlıklı ürünlere kavuşmasını sağlamıştır. Yüzlerce ürün çeşitliliğine sahip olan İsmar Market bu doğrultuda müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilmeleri adına alışverişlerini kolaylıkla yapabilmektedirler. Hedefleri doğrultusunda daima istikrarlı bir ilerleyiş sergileyen İsmar, müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan çalışmaları ile yapmış oldukları işleyiş sayesinde müşterilerinin daima güler yüzlü bir şekilde mağazalardan ayrılmalarını sağlamıştır.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve bilgi birikimleri doğrultusunda sunmuş oldukları market ağıyla yüz binlerce müşteriye hizmet sağlayan İsmar Market, güler yüzlü personel kadrosuyla hep daha iyiye doğru hedeflerini kalkındırmaktadır. Ayın belirli günlerinde özel günler olarak belirlediği tarihlerde o güne özel olarak müşterilerine daima indirimli kampanyalar sunarak birçok ürün üzerinden herkesin faydalanmasını sağlayan İsmar Market, yıllardır bu sektörde en çok beğenilen ve en çok tercih edilen yerel marketler zinciri olarak Türkiye’de vermiş olduğu kaliteli hizmetler ile anılmaktadır. Çok sayıda personel kadrosunu bünyesinde barındıran ve istihdam sağlayan İsmar Market, bunun yanı sıra aynı zaman’da sürekli olarak personel ihtiyacı duyaraktan yeni istihdamları bünyesine katmaktadır.

İsmar Market İletişim Bilgileri
Adres; Şehremini Mah. Ahmet Vefikpaşa Cad. Anadolum Apt. No:23/B Fatih / İstanbul

İsmar Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İsmar Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. İsmar Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ