İsmail Kaymak Koleji İş Başvurusu

1945 yılında esnaf bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelen İsmail Kaymak, Çanakkale’de doğmuş ve eğitimine burada başlayarak yıllar sonraki hedeflerine ulaşmak için sürekli çalışmıştır. Cumhuriyetçi, Atatürkçü ve İlkeci bir kavramla eğitimini yoğuran İsmail Kaymak, o zamanın şartlarına bağlı olarak ilköğretim safhasını köylerde o dönemlerde okul olmadığından ötürü 3 farklı yerleşke üzerinden ilk öğretim eğitimini tamamlayarak başarıya ulaşmıştır. Henüz ilköğretim aşamasındayken çektiği sıkıntıları göz önünde bulundurarak küçük bir bedene sığdırdığı yüksek hedeflerin neticesinde herkesin yüksek kalite ve profesyonel bir şekilde eğitim görmesi adına bir öğretim yuvası açacağına delalet etmiştir.

Çanakkale’de bulunan öğretmen okulunda öğretimini tamamlayarak 1988 yılında Anadolu Üniversitesi Açık öğretim Fakültesi’nden mezun olarak ön lisans programını tamamlayarak Milli Eğitim ve bağlı olunan çeşitli kurumlarda 28 yıl boyunca eğitim alanında görevlerini yaparak ülkeye faydalı bir birey olmuştur. Ticari ilişkiler üzerinde de yüksek bir ilerleme kaydeden İsmail Kaymak son olarak daha küçük yaşlarda kurmuş olduğu o eğitim hayallerini 1996 yılında inşasına başladığı İsmail Kaymak Koleji’nin ilk temellerini atmış 2004 yılında ise tamamen inşaat yapımı bitirilerek eğitim ve öğretim yılına adım atmıştır. Günümüzde Türkiye’nin en kaliteli kolejleri arasında yer alan kuruluş birçok öğrenciyi mezun ederek Türkiye’nin büyük makamlarında istihdam görmesini sağlamıştır. Aynı zaman’da eğitim kurumları içerisinde birçok personele istihdam sağlayarak geçmişini unutmayan İsmail Kaymak, bu alanda ülke ekonomisine de ciddi katkılarda bulunmuştur.

İsmail Kaymak Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Barbaros Mah. Şekerpınar Cad. No:58 Merkez / ÇANAKKALE

İsmail Kaymak Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İsmail Kaymak Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. İsmail Kaymak Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ