İsmail Ayaz İş Başvurusu

Türkiye’deki taşımacılık sektörüne dayalı öncüler arasında yer alan ve yüksek bir kalite potansiyeline sahip olan firmalar arasında yer almaktadır. 1960 yılında Mercedes marka olarak halk arasında dillendirilen Yarım burun ve yumurta burun 2 adet araçları ile faaliyetlerine başlayarak günümüzde son model araçları ile taşımacılık sektöründe bir devrim niteliği kazanmıştır. Bulundukları Bursa ilinden taşınıp Eskişehir’e yerleşen firma Eskişehir’den tek şehir taşımacılığı olarak hizmet sundukları Bursa seferlerini başlatmıştır. İlk yazıhanelerini Bursa Oteli’nde açan İsmail Ayaz, günümüzde modern ana veri merkezi ve Türkiye’nin birçok ilinde bulunan özel yazıhane yapıları ile servis ağlarını güçlendirmiştir. Gelen başarılar neticesinde 1962 yılında Turizm Bakanlığı’ndan alınan izinler doğrultusunda Ayaz Turizm Seyahat adı ile alınan Acentelik Belgesi ile birlikte hizmetlerini daha kaliteli bir yapı içerisinde gerçekleştirmeye karar vermiştir.

Alınan acente belgesi ile birlikte Türkiye’nin hemen her şehrine seferler düzenleyen İsmail Ayaz aynı zaman’da yurtdışı seyahatlerini de aktif hale getirerek birçok ülke şehrine seferler düzenlemeye başlamıştır. Aynı sene içerisinde Hac seferlerine de başlayan İsmail Ayaz, yoğunlaşan yolcu sayısına hitaben 1963 senesinde filosunu güçlendirmek adına Bursa Osman Ege firmasından 1 adet, İzmir’den de bir adet arka motorlu araç satın alarak faaliyetlerini daha kaliteli bir biçimde sürdürmeye başlamıştır. Günümüzde Modern ve kaliteli araç markaları ile sürdürülebilir bir performans sergileyen İsmail Ayaz ülkenin her şehrine sunmuş olduğu taşımacılık sektöründe öncü bir marka olmaya devam etmekte.

İsmail Ayaz İletişim Bilgileri
Adres; Eskişehir Otobüs Terminali Yazane No:26 Eskişehir

İsmail Ayaz Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda İsmail Ayaz firmasında kariyer yapabilirsiniz. İsmail Ayaz insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ömer dedi ki:

    Ben ömer otobüs kaptanıyım metro pamukkale kamil kocta calıştım sizinle calışmak isterim iyi günler

    1. Admin dedi ki:

      Merhaba İsmail Ayaz firmasına iş başvurusu yapmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız.

BİR YORUM YAZ